Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    as25 Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    25.05-2010
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

as25 İstanbul'da ampute futbol müsabakasına bekliyoruz...

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İstanbul ampute futbol takımımız ile - Ankara Başkent Ampute Spor Kulübü Ampute Futbol Ligi Müsabakasına Davet Ediyoruz. Tarih: 6.aralık .2009 Saat: 12.00

Yer: Zeytinburnu Hasan Doğan Stadı (Küçük Saha)
    Adres: Veliefendi mahallesi Profesör Turan Güneş Caddesi No:65 Shell Benzin İstasyonu Yanı Zeytinburnu

evet arkadaşlar benimde oynayacağım maça kimler geliyormuş bakalım..
    neyse ben kaçtım arkadaşlar hoşçakalın cuma günü görüşmek üzere.

Üye
    as25 Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    25.05-2010
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

as25

İstanbul ampute futbol takımımız ile - Konya Engelliler Gücü
    Ampute Futbol Ligi Müsabakasına Davet Ediyoruz. Tarih: 20.aralık .2009 Saat: 12.00

Yer: Zeytinburnu Hasan Doğan Stadı (Küçük Saha)
    Adres: Veliefendi mahallesi Profesör Turan Güneş Caddesi No:65 Shell Benzin İstasyonu Yanı Zeytinburnu

Anıl karaoğlu

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ya bende bu takıma gelmek ıstıyorum sag kolum yok kalecı olarak ama bıse bılmıyorum hakkında nasıl yapacagıma dair bna biri anlatsın şu işi