+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
İşitme engelli hiperaktif çocuğum var. Hangi spor dalını tavsiye edersiniz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

hulur İşitme engelli hiperaktif çocuğum var. Hangi spor dalını tavsiye edersiniz?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    % 80 işitme kabybı var oglumun. hiperaktif. arada sara krizleri de geliyor. herifi yenide tutmak için sakinleştirici kullanıyoruz. çok hareketli ve çok akıllı olmasına ragmen kendini kontrol edemiyor. spor yapsın istiyorum. neler önerirsiniz..?

OturanBoğa

Yüzmek en keyifli sporlardan biridir. Olanağınız varsa bence yüzmesizi sağlayabilirsiniz.
    Onun dışında, masa tenisi geliyor aklıma. Basketbol da olabilir, ama o yorucu olur diye tereddütteyim.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

shukufe

boyle cocuk biraz yaramazlik yapti yerinde duramadi diye hemen sakinlestiriciye sarilan velilere cok kiziyorum
    apartmanin tepesine hapsedip ora bozulmasin bura kirlenmesin diye cocugu hep kisitlarsaniz
    rahatiniz icin sakinlestiriciye sarilarak cocugu aptalastirirsiniz
    biraz sabir varsin ele avuca sigmasin
    ilgilenilen ilgi goren cocuk ne kadar hiperaktif bile olsa akillica davranir kanaatindeyim

shukufe

cok tesekkur ederim kalem ogretmenim cocuk ruhundan anlayan ogretmenim
    doktorlarin eline dusenin vay haline ki kucucuk cocuklar icin pskiatrik ilac yazarak omrunun basinda ,,, eeee bun dan sonrasi;
    gecende bir tanidigim anlatiyordu bakin delikanli asik ki nasil asik
    kardesi annesine abim biraz dalgin soylede bi psikiatre gitsin demis
    anne bu ya gurbette evlat hemen telefona sarilip ya doktora gidersin ya doktora gidersin ultimatomu basinca akan sular durur delikanlimiz annesini kirmamak adina gidiyor
    doktor beyimiz paksili bi guzel receteye dayiyor
    ama doktorcugum ben depresyonda degilimki sevgilimi ozluyor onu dusunuyorum hep demis bizim delikanli
    doktor denen seyde ne dese begenirsiniz
    pakilin bi zarari yok benim oglan bilgisayarda oyunlarda yenilince uzulmesin diye veriyorum bu pakili hic uzulmuyor demis
    iyimi kendi cocuguna bile psikiatrik ilaci dayiyor en cok kimyasallarin zararini bilicek adam sozde
    bizim asik delikanlimizda hay bole doktorun diye receteyi yirtip atip doktora bi dozenmesi varki

Üye
    Gerçek Adı
    zeybek çağatan
    Son Giriş
    20.02-2014
    Saat
    21:16
    Yaşadığı Yer
    konya/selçuklu

KaLBiMDeSiN_42

sayın hulur

çocuğunuzun hiper aktif olması çok güzel spor konusunda futboluişitme engeli olan bir arkadaşıma uygun bulmuyorum...yanlız ata sporumuz olan güreş uzak doğu spor dalı olan tekvandoyu öneriyorum ben...çünkü bende eski bir tekvandocu olarak çok güzel bir spor dalı olduğuna inanıyorum...

çocuğunuzun özelliğini siz bizlerden daha iyi bilirsiniz tabi çocuğunuzada tanışmanız daha güzel olur çünki o kendinin ne tür bir sporla uğraşmak istediğini daha iyi bilir benim ki sadece bir tekliftir...

saygılarımla;
    zeybek çağatan

hulur

eyvallah Allah razı olsun inş biraz daha kendini toparlasın güreş yada yüzme ye agırlık veriyorum inşaallah hayırlığı olur

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar

serkanabi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Bir işitme engelli olarak Yüzme diyorum. Ayrıca kendisine kitap okuma sevgisi kazandırmanız çok çok iyi olur. bol bol resimli kitaplar alın, ve okuması için destek olun (okumayı biliyorsa, yada öğrendiğinde)

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye