Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
SGK malzeme/ürün ödemelerini hesabınıza yatırmış mı, internetten bakabilirsiniz
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

OturanBoğa SGK malzeme/ürün ödemelerini hesabınıza yatırmış mı, internetten bakabilirsiniz

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Malum, SGK sonda, bez vb. tıbbi malzemelerin/ürünlerin ödemesini TC kimlik numarası üzerinden şahıslara yapıyor.

Bu ödemeleri internetten (www.turkiye.gov.tr adresinden) takip edebilirsiniz. Böylece para yatmış mı diye banakada dolanmaktan kurtulmuş oluyoruz...

www.turkiye.gov.tr adresine girin
    • SGK hizmetlerinden Sahis Ödeme Durumlari Görüntüleme bağlantısına tıklayın.
    • Hangi tarih aralığına dair ödemelere bakacaksanız o tarih aralığını seçin ve Sorgula deyin.
    • Ödeme yapılmışsa karşınıza bilgisi gelecek...

Ya da doğrudan şuraya tıklayın:
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

zender

e-devlet şifreniz varsa

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de
    Üye
    Gerçek Adı
    murat tosbıyık
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:00
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

MUR37

EvrakIzle.jsp ARKADAŞLAR BENDE ŞUNU AKTARAYIM TC İLE EVRAK SORGULAYIP KABUL OLUP OLMADIĞINI GÖRÜRSÜNÜZ

Üye
    Gerçek Adı
    ali borucu
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    Denizli yatağan mahallesi

gorbi20

bülent bey e devlet şifrem var verdiğin linklere giriyorum olmuyo yada ben yanlış yapıyorum sorum şu her 2 aya bir ayın 10 da tak malzemesi yazdırıyorum 2 ay içinde tc kimlik numarama ziraat bankasına yatıyo bunu öğrenebilirmiyim burdan yatıp yatmadığını

OturanBoğa

Evet, o bilgiye ulaşacaksınız o adresten..

Başlangıç Tarihi: 09/01/2012
    Bitiş Tarihi: 09/02/2012

seçip SORGULA diyeceksiniz..
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

recepaydın

ben şahıs ödemelerine baktığımda ödeme gözüküyor ama bankada para gözükmüyor nasıl iş anlamadım bir haftatır aynı

xclever

selamlar bende ödeme durumu : ödeme olarak gösteriyor bu ne anlama geliyor acaba ? teşekkürler...

OturanBoğa

Bugün bu sisteme baktım, hata veriyordu...

Ama geçenelerde cep telefonuma mesaj olarak bildirim yapıldı "paranız ziraat bankasına yattı" diye.

Ek bilgi: SGK, kısa mesaj ile bilgilendirme uygulamasına geçmiş. Kullanan var mı?

Üye
    Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:29
    Yaşadığı Yer
    Duzce
    Blog Mesajları
    1
    Twitter Hesabım

FURKAN_81

Bülent abi 3 gün önce sisteme baktım bu şekil görünüyor ama bankaya baktım atmden para yok acaba sorun ne olabilir ?

kaderimsee çekerim..

furkan kardeş bu ödemeler direkt olarak tc kimlik numarana yatar tavsiyem odur ki tc ile bankana git.. yada bu işle uğraşamıyorum diyosan da banka hesabıma aktarılsın ordan çekeyim de görevliye..

Üye
    Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Duzce
    Blog Mesajları
    1
    Twitter Hesabım

FURKAN_81

kaderimsee çekerim..;

Anladım tşk ederim bilgi için .. Yarın bi bakayım bankaya ne olacak ...

Üye
    Gerçek Adı
    Furkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Duzce
    Blog Mesajları
    1
    Twitter Hesabım

FURKAN_81

28 Mayıs ta verdik evrağı ve 20 gündür E-devlet teki Şahıs Ödemeleri Sorgulamasında ödeme miktari görünüyor ama halen bankaya yatan bir para yok 1 ay ı geçti ,

Devletimiz neden Para vereceği zaman genelde böyle davranır ?? Borcun olduğu vakit faiziyle alır ama çok yazık ... Bir de yaşadığım İL düzce küçük bir il dosyanın incelenme süreci vs bu kadar uzun olmamalı ..

OturanBoğa

1 ayda yatar aslında. hesap karışıklığı olmasın sakın?

Üye
    Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    ist./ gaziosmanpaşa

enes75

benimde tıbbi malzeme (tak) ödemesi e devlette 23.05.2014 tarihinde yatırılmış görünüyor ama bankada hesabımda görünmüyor?

kaderimsee çekerim..

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    eğer rapor yenilediysen ondan da biraz geç ödeme yapılabilir. çünkü rapor tekrar ankaraya gidiyor eğer yenilediysen! diğer türlü yenileme yapmadıysan da evraklarında bir eksiğin olabilir ama eksik olsa şimdiye dek sana postayla gelirdi.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye