Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Diz altı protezim iyice deforme oldu. Sigorta kaç yılda bir karşılıyor protezi?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

forsa Diz altı protezim iyice deforme oldu. Sigorta kaç yılda bir karşılıyor protezi?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    diz altı protezim iyice deforme oldu. alalı daha 2 sene oldu.. doktora gitsem açaba yenisini verir mi? sürekli ayaktayım, yaptıgım iş dolası ile. yani deforme olması normal bana göre.. şaşırdım kaldım. protezi kendi çebimden karşılayacak durumum da yok.. ne yapabilirim arkadaşlar? sigortalyım.. silicon liner ayak kullanıyorum..

teşekürler

aksesmedikal

eğer ssk lıysan protezini yeni baştan yaptırabilirsin yanlız raporda mevcut protezinin eskidiğinden yenilenmes ibaresi geçmeli. bu durumda sizden hiçbir fark alınmaksızın yappılabilir

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

forsa

doktora gideyim .. inşallah hepsini karşılarlar..
    teşekür ederim yardımlarınız için

hayati_islam

Selamunaleykum merhaba arkadaşlar

öncelikle geçmiş olsun forse bildirim kadarıyla ssk silikon liner protezi karşılıyor ama bunun şartları var daha önce yaptırdıysan 5 yıl yaptıramıyorusun

doktor raporuyla protezinin kullanılmayacak durumda olduğunu belgelersen ssk'dan yenileye bilirsin

kusura bakmayın ama birşey sormak istiyorum bende silikon liner kullanıyorum ve 4 yıl olmak üzere şu zamana kadar bbir sorun çıkmada siz ne işle meşgul oluyorsunuzki protezini kısa sürede deforme olmuş yanlış anlamayın lütfen bilgi paylaşımı açısından dolayı soruyorum

naziko

aksesmedikal, ssk silikon lineerı nasıl karşılıyo öğrenebilirmiyim.ben sadece gazi olanlarınkini karşıladığını biliyodum.ilginiz için teşekkür ederim

aksesmedikal

aslında ssk da silikon protez ödemelerini bi süreye kadar ödüyordu ama özellikle ankarada durduruldu yazışma sonuçlarını bekliyoruz .ama çoğu ilde ödemesi yapılıyo mesela izmirde yapıldığında biliyorum.
    raporunuzda, "diz altı silikon lineer modüler protez kullanması uygundur" ibaresinin geçmesi yeterlidir.

forsa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    demir çelik üzerine çalışıyorum ordan oraya gecerken çarpıyor bide oksijen kaynagı falan ısı dan açılıyor alt tapan da bu esnada deforme oluyor kedi gibi bir ordan oraya koşuşturunca durum kaçınılmaz oluyor silikon zaten parçalanmak üzere.. işte böyle..

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye