Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
İşitme cihazlarını SSK karşılıyor mu? Faturayı nasıl tahsil ederiz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

devrim6311 İşitme cihazlarını SSK karşılıyor mu? Faturayı nasıl tahsil ederiz?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Selamlar, öncelikle böle bir imkan sundugunuz için çok tşk ederim. benim sorum olacak...

benim anemin sol kulagı duymuyordu biz de ona bir dijital işitme cihazı aldık. farkını ssk dan nasıl alabilliriz bütün raporları var . ben müracat ettim bana bir belge verdiler belgede şöle yazıyor .raporda işitme cihazının analog yada dijital oldugu belirtilecek . dijital ise analog cihaz neden önerilmemiş gerekçesi ayrıca belirtilecektir .bizim aldıgımız dijital böle bir rapor gerekiyormu ?
    cevap lütfen .
    çok teşekkürler

cesurgüç64

Benim bildiğim kadarıyla, dr. raporunda dijital veya analog diye dr. notu olması şart. Hatta dijital yazılmış ise nedeni hakkında açıklayıcı bir not daha olması gerekiyor. Bunlar olmaz ise ödemenin geri alımı sırasında sıkıntı kaçınılmaz olur diye düşünüyorum.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Evet evet, artık o vurguların raporda olması şart. Aksi halde kurum analog ödemesi yapar..
    Doktorunuza o şekilde bir rapor yazdırın...

Eskiden Digital cihaz için 850 TL ödüyordu kurum. Şimdi digital için 350 TL. analog için 175 TL ödüyor.
    Konuyla ilgili bir tartışma: http://www.engelliler.biz/forum/enge...i-dusurdu.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye