Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ::(umut):: Avatarı

Son Giriş
    15.05-2014
    Saat
    00:39
    Yaşadığı Yer
    Denizli

::(umut):: Denizli Acıpayam Engelliler Derneği ve dernek sayfamıza desteklerinizi bekliyorum

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Denizli'nin QAcıpayam ilçesinde Acıpayam Engelliler Derneği'ni kurduk, derneğimizin daha fazla bireye ulaşması için facebook sayfası açtık. Sayfamızı beğenerek bizlere destek verirseniz çok sevinirim. Özellikle DEnizli'li engelli arkadaşların dernek sayfamıza beğenerek destek olmasını rica ediyorum.

Acıpayam Engelliler Derneği | Facebook

Üye

Son Giriş
    15.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli

::(umut)::

Değerli arkadaşlar 1 yıldan fazladır derneğimiz faaliyetlerine devam ediyor. 10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda bir engelli yürüyüşü düzenledik. Derneğimiz faaliyetlerine devam edecektir. Şehir dışında yaşayan Acıpayam'lı hemşerilerimiz der umarım forum sayesinde bizlerden haberdar olurlar.

https://www.facebook.com/acipayamengelliler

gul2011

ne mutlu hemşehrilerimizin bir dernek kurması...
    faceten de ekledim hemşehrim
    kolay gelsin

Üye

Son Giriş
    15.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Denizli

::(umut)::

Teşekkür ederiz Acıpayama yolunuz düşerse derneğimize de bekleriz

gul2011

Nasip... pek Acıpayam'a gitmiyorum genelde merkeze gidiyorum

Forum Moderatörü
    Liljan Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:48
    Yaşadığı Yer
    izmir

Liljan

ekledik hocam başarılar

Üye
    zeynepp18 Avatarı

Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    muğla

zeynepp18

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    başarılar diliyorum..