Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çelik Avatarı

Son Giriş
    21.12-2013
    Saat
    17:41
    Yaşadığı Yer
    bozüyük

çelik Bilecik/Bozüyük Bilecik/Bozüyük Özürlü ve Engelliler Dayanışma Derneği

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar 4 ay önce kurulan derneğimiz bölgemizde bulunan engellilere yardımcı olmaya devam ediyor

ENGELLİLER DERNEĞİNDEN TEKERLEKLİ sandalye

Bozüyük Özürlüler ve Engelliler Derneği tarafından engelli bir kişiye akülü tekerlekli sandalye yardımı yapıldığı bildirildi.

Dernek Başkanı Cengiz Turan yaptığı açıklamada, hayırsever bir vatandaş tarafından derneği hediye edilen akülü tekerlekli sandalyenin, Söğüt ilçesinde yaşayan 5 çocuk babası 65 yaşındaki Yaşar Apaydın’a teslim edildiğini söyledi.
    Engelli Apaydın’ın yıllar önce geçirdiği trafik kazası sonucu yüzde 88 oranında felç olduğunu belirten Turan, şunları kaydetti:
    “Hayırsever vatandaşlarımızla, ihtiyaç sahibi engelliler arasında köprü vazifesi görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Daha önce yaptığımız yardımlara bir yenisini daha ekledik. Engelli vatandaşlarımıza elimizden geldiği kadar destek olmaya, yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hayırsever kişiler bize ulaşarak yardım yapmak isterlerse, yapılan yardımı ihtiyaç sahiplerine en güzel şekilde ulaştırırız.”

KADİR ÇETİN
    kaynak:ENGELLİLER DERNEĞİNDEN TEKERLEKLİ SANDALYE - Bozuyuk11.COM

Forum Moderatörü
    PRENSES Avatarı

Gerçek Adı
    Füsun
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    Ankara

PRENSES

Derneğinizi ve hayır sever vatandaşları bu duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Bu tür yardımların artarak devam etmesini diliyorum.

Üye
    Ankilozan P.Böceği Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    14.08-2014
    Saat
    12:36
    Yaşadığı Yer
    Bilecik

Ankilozan P.Böceği

Bozüyük'te nerede bu derneğiniz?Adres bilgilerini verebilirmisiniz?

Üye
    bist Avatarı

Gerçek Adı
    bist
    Son Giriş
    09.12-2014
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

bist

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bilecikte üniversite öğrencisiyimmm... yardım ve destekleriniz için teşekkür ederimmm