Sayfa 13 / 30 İlkİlk ... 39101112131415161723 ... SonSon
Toplam 447 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

muttalipaltun selam

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    buluşmak ümidiyle

Üye
    senolabi Avatarı

Gerçek Adı
    şenol
    Son Giriş
    13.11-2016
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul

senolabi

bende gelcem beni de yazın buyukçekmecedeyim kendi imkanımla gelcem

nihat8102 kayıt

merhabalar

site içi bir arkadaşımla piknik konusunu uzunca konuştuk. servis problemim olduğu için gelememe ihtimalim vardı. pendik kaynarca da oturuyorum. arkadaşım araçılığıyla 153 ten araç talebinde bulunduk. bu gün cevap geldi. 153 le kadıköy ( haldun taner} e geleceğim. ordan servisle gelmeyi düşünüyorum

beni de kayıt ederseniz sevinirim. ( 1 kişi )

saygılarımla

Üye
    salim52 Avatarı

Gerçek Adı
    salim kaykusuz
    Son Giriş
    12.08-2016
    Saat
    02:13
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Blog Mesajları
    1

salim52 slm

slm bülent bey göknur74 isimlı arkadaşı adına yazıyorum kendisi rica etti piknige gelmek istiyor.kendisi ve yanında bir arkadaşini yazarmısınız şirin evler otubus duragından binecek tşkı edr

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik

tarelif

Eski nickinde (sevenneyapmaz) sorun olduğu için,nickini değiştiren Ercan arkadaşımızıda listeye ekler misiniz?Yeni nickini hatırlamıyorum.

Üye
    f-smile-f Avatarı

Son Giriş
    10.10-2008
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

f-smile-f

Merhabalar. Öncelikle bu şenliği düzenleyen kişilere çok teşekkür ederim. Bende bu şenliğe katılmak istiyorum. Nasip olursa 4 kişi geleceğiz. Şirinevler otobüs durağından geçen servise bineceğiz. iyi günler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

sevenneyapmaz'ın hesabında bir sorun görünmüyor. yeni kullanıcı adı aldıysa onu silelim... Nereden binecek ve kaç kişi gelecek, o bilgileri tam yazın ki listeye ekleyebilelim....
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    arif 34 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

arif 34

bülent abi ben 153 arabasıyla gelecem 4 kişi yazarmısın abi 8)

Üye
    zafer76 Avatarı

Gerçek Adı
    Zafer
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    20:51
    Yaşadığı Yer
    dünyanın her yeri yaşamam için yeter,o nedenle bir yere sığınmam.

zafer76

Benide eklermisiniz tek gelicem....Ayrıca ben şuan siirtteyimde nasıl gelecem bilmiyorum ama kendi imkanlarımla gelmeye çalışacagım....

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

zafer76, otobüsle esenler otogarı'na gel. ordn metroya bin ve Merter metro durağında in. Merdivenleri aşağıya E-5'e in ve oradaki otobüs durağından servise bin.
    Şehir dışından gelecekler için en kolayı bu.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

seçil

mrb ben seçil bugn 153 ü aradım ve bizi getireceklerini söylediler. bahsettiğim gibi bizde 5 tekerlekli sandalyeli 2 de refakatçımız var annem ve kardesim...böyle bir organizasyona ilk k4ez katılacagız bu konuda sizin görüşleriniz nelerdir bilmek istiyorum.böyle bir etkinlikte olmaktan sizlerle tanısmaktan çok olacagımdan eminim tesekkürler ve sevgiler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Seçil, etkinlik alanına kadar getirecek mi 153? Yoksa sadece kadıkööy'e kadar mı?

seçil

evet etkinlik alpanına getirecekler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Tamamdır

Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    14:05
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

necati bacak etkinliğe

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Katıla bilmek için haber vermenin son günü ne zaman bilgilendirirseniz
    sevinirim birde ben katılabilirmiyim

Sayfa 13 / 30 İlkİlk ... 39101112131415161723 ... SonSon