Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 15 mesajın 1-15 arasındakiler
Bu site engelliler hakkında bilgi bankası
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

titan Bu site engelliler hakkında bilgi bankası

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Engelli bireyler hakkında bilgi edinmek isteyen kim varsa
    ( araştırmacılar, akademisyenler, politikacılar... ) bu site tam bir hazine, tam bir bilgi bankası...
    Umarım bu bankadan sonuna kadar yararlanırlar ve biz engellilerin sorunlarına çözüm bulurlar.
    Bu siteyi kuran ve gelişmesine katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkurler

ŞİBUMİ Siteyi birkaç gün önce keşfettim

Merhaba Arkadaşlar,
    Siteyi birkaç gün önce keşfettim. Hazırlayan arkadaşların eline sağlık.
    Faydalı konulara değinmişsiniz ve birkaç küçük atışmanın dışında konuşmalar düzeyli ve saygılı.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

hayat_işte

merhba; bu sitede yeniyim.. böyle bir sitenin olması biz engelli arkadaşlar için çok faydalıdır diye düşünüyorum. sorunlarımız, problemlerimiz hepsine cevap burdan rahatlıkla bulabiliriz diyorum.. burdaki arkadaşlarla sohbet etme şansınız varmı? sohbet odası var ama ben açamadım nedense.. bu konuda yardımcı olurmusunuz...

can_bey

Üye girişi yapmışken Sayfanın sag üst köşesindeki sohbet odası sekmesini tıklarsan direk girebilirsin.Bilgisayarında java eklentiside olması gerekli

arapağası
    Misafir Üye

arapağası memnuniyet

merhabalar
    saygı değer site yöneticileri engellier adınan yapmış olduğunuz bu
    güzide siteyi açma teşebüsünde bulunan çok kiymetli engelli dostu
    arkdaşları cani gönüldel den kutlar. tüm engelli ve özürlüler adına
    sonsuz saygılarımı sunarım.............

fa][ma

aradığım bir çok şeyi bu sitede bulabiliyorum paylaşım adına gerçekten çok güzel bir site olmuş emeği geçenlerin ellerine sağlık.

mucahit1981 ellerinize sağlık

site gerçektende engellilerin her konuda başvurabileceği bir adres emeği geçenlerin ellerine sağlık fakat bazen hatalar veriyo ama oda normal bu siteye ne kadar rağbet olduğunu gösterir tek kelimeyle süper

Vefat Etti
    Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    07.02-2009
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Beykoz

bayke Re: Bu site engelliler hakkında bilgi bankası [Görüş]

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: titan
    bu site tam bir hazine, tam bir bilgi bankası...
    aynı zamanda engellilerle-engelliler ve engellilerle-pencerenin dışındaki dünya arasında bir köprü

LaiLa

Site kesinlikle çok güzel bilgiler ve paylaşımlar içeriyor..

Anlayana yada anlamak isteyenler için tabikii... :wink:

fatoş60

SITE ÇOK GÜZEL BILGI KONU VE PAYLASIMLARI KAPSIYOR EMEGI GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜR EDIYORUM

losec teşekkür

böyle bir site ( forum ) bizlere sunduğunuz için teşekkür ederim...

damdakidely TEŞEKKÜRLER DÜŞÜNENLERE

BÖYLE BİR SİTE HAZIRLAYIP ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA HAZIRLAYAN VE HAZIRLAMASINDA EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN ARKADAŞLARA ÇOK TEŞEKKÜRLER ELLERİNİZE SAĞLIK GERÇEKTEN DÜNYANIN BÖYLE YARDIM AMAÇLI SİTELERE BİLGİLERE DİYEYİM DAHA DOĞRUSU İHTİYACI VAR SONSUZ SAYGILAR :?:

erkantepe teşekkürler

emeği geçen herkese teşekkürler yardımcı olmak guzel şey ınsanların bırbrıne kendınıze cici bakın

arif33 Teşekkürler Bülent

Selam arkadaşlar yaa ben forum'a üye olalı 2 hafta oldu....daha önce bilmediğim hiç duymadım mevzuatları, kanunları, haklarımı öğrendim aradan geçen yıllara o kadar üzülüyorumki........neyse zararın neresinden dönülse kardır...yaaa fırsat buldukça konuları okuyorum her konu okurken biraz daha bilğileniyorum burada yapmış olduğu çalışmalardan dolayı sevgili Bülent arkadaşıma çok teşekkür ediyorum çünkü sorulan soruları okudukça bülent arkadaşımızın hemen hemen her konuyu cevaplamış az önceki konuyu okurken cevapta bilmediğim bir hakkımı öğrenince içimden Bülent arkadaşımıza teşekkür etmek geldi sağolasın arkadaşım iyiki varsın tekrar merhaba çalışmalarında başarılar Arif

hasan111 slm

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    merhaba siteyi kuran ve emeği geçen bütün kurucu ve üyelere teşekkür ediyorum

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye