+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
2012 yılında sakatlık indirimi oranları ne kadar olacak?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

emr-osm 2012 yılında sakatlık indirimi oranları ne kadar olacak?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    2012 sakatlık indirimi oranları ne kadar olacak ?

banderas

bende merak ettim şimdi nereden öğrenebiliriz.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

Yıl sonunda net rakamlar belli oluyor. Ama her yıl % 10 artıyor denebilir kabaca. Önceki yıllarda gerçekleşen artışlara bakarak, 2012 yılında yaklaşık olarak gerçekleşecek rakamları yazdım...

birinci derece sakatlar için 715 olur
    ikinci derece sakatlar için 360 olur
    üçüncü derece sakatlar için 180 olur herhalde

SAKATLIK İNDİRİMİ TUTARLARI
    2011 Yılı Sakatlık indirimi 2010 Yılı Sakatlık indirimi 2009 Yılı Sakatlık indirimi 2008 Yılı Sakatlık indirimi
    - Birinci derece sakatlar için 700.-TL,
    - İkinci derece sakatlar için 350.-TL,
    - Üçüncü derece sakatlar için 170.-TL
    - Birinci derece sakatlar için 680.-TL,
    - İkinci derece sakatlar için 330.-TL,
    - Üçüncü derece sakatlar için 160.-TL
    - Birinci derece sakatlar için 670.-TL,
    - İkinci derece sakatlar için 330.-TL,
    - Üçüncü derece sakatlar için 160.-TL
    - Birinci derece sakatlar için 600.-YTL,
    - İkinci derece sakatlar için 300.-YTL,
    - Üçüncü derece sakatlar için 150.-YTL.

- Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

oguz020

fazla bı artıs beklemek ynlıs olur

Üye
    Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    27.05-2014
    Saat
    12:09
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

karakaya Sakatlık indirimi tutarları 01.01.2012 tarihinden itibaren

AYLIK SAKATLIK İNDİRİMİ TUTARLARI
    ( 01.01.2012 TARİHİNDEN İTİBAREN )
    Sakatlık Dereceleri
    I. Derece Sakatlar (Çalışma gücünün asgari % 80’ini kaybetmiş olanlar) 770 TL
    II. Derece Sakatlar (Çalışma gücünün asgari % 60’ını kaybetmiş olanlar) 380 TL
    III. Derece Sakatlar (Çalışma gücünün asgari % 40’ını kaybetmiş olanlar) 180 TL

Memurlar.Net (2011 yılı Sakatlık indirimi miktarı belirlendi)

oguz020

ben sakat statüsündeyım ama indirimden faydalanmıyorum

KRAL

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: oguz020 Mesajı Gör
    ben sakat statüsündeyım ama indirimden faydalanmıyorum
    Defterdarlıktan Vergi İndirim yazısı alman gerekiyor

mbozbas

bende iş kazası geçirmiştim . şu an çalışamıyorum . bu vergi indiriminden kimler faydalanıyor . çalışmayan maaş alanlarda herhangi bir ödeme varmı ?

garraro

2011 yılında geçerli olan sakatlık indirimimiz otomatik olarak 2012 ye aktarılıyor mu? yoksa tekrar başvuru yapmaya gerek var mı?

iskocyalim

Bişey yapmanıza gerek yok, otomatik olarak aktarılıyor.

UnFeeLinq Vergi indirimi maaşa ne kadar yansır?

%40 raporum var özel sektorde calısıyorum vergi indiriminden yararlanıyorum. aylık 24 TL gibi bi rakam yansıyor ve mmaşımı aldıgımda her ay 100 küsür lira kesintiniz var diyolar vergi indirimini kesinti olarak mı gösteriyolar arkadaslar? yani benim aldıgım 24 liramı olması gerekiyyor yoksa bu son zammla 180 TL almam mı gerekiyor ?

şimdiden tesekkurler hepinize..

UnFeeLinq

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    üsteki mesajıma cevap alamadım bilgisi olan arkadaslardan rica ediyorum veya forum editörü ?

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye