+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon
Toplam 60 mesajın 1-15 arasındakiler
Vergi indirim müracaatı yaptım. Sonuç ne zaman gelir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

turhay Vergi indirim müracaatı yaptım. Sonuç ne zaman gelir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    slm arkadaşlar ben bu sitede yeniyim kusurum olur ise şimdiden özür dilerim arkadaşlar beni sorum şu rapor ankaradan kaç günde döner şimdiden vereceginiz cevaplar için teşekür ederim

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

turhay

slm levent bey ben göndereli 20 gün oldu bir arkadaş 20 günde geliyor demiş idi bende sabırsızlıkla bekliyorum %86 raporum var korkuyorum düşme olur diye birde bu yapılandırma kanunundan yararlanmak için acele ediyorum benim sgk ya borcum var burasını takip edecek bir site ney yokmu

meister78

turhay bey merhaba.ben hastaneden raporumu 01/02/2011 de aldım.eksık evrak yuzunden 08/03/2011 geri geldi.15/03/2011 hastanede gerekli işlemi tekrar yaptırdım ve ankaraya geri gonderildi.sonucu bu pazartesi öğrendim.yani 02/05/2011.benım durumum bıraz farklı tabıkı ama ılk gıden raporum onaylanmış olsaydı sure belli tarihleri yazdım yanı 40-45 gunkadar sonra bellı olacaktı.benım raporum ıkı kere gıdıp geldıgı ıcın 3 ay gıbı surdu umarım faydalı olmustur..ama 20 gun banada ımkansız gelıyor ..ınsallah hayırlı sonuclanır

turhay

Slm arkadaşlar benim rapor döndu ama tekrar işlem istiyorlar ayrıntılı yazılmamış ve tahlil sonuçları yazılmamış solununm testin ve filimleri istiyorlar
    bunların yenisini mi yaptırmamız lazım yoksa öncekiler var onları mı koyacak sağlık kurulu ne yapacağını bilmiyor
    bu konuda cevap verirseniz çok sevinirim

bir de bu gidişte kaç günde döner ?

meister78

turhay bey ankara yazını ilgili vergi dairesine gönderecek.yazısenın eline gectimi?sanırsam yazı eline geçmedi.vergi dairesine eksiklik ile ilgili yazıyı almaya gıttıgınde onlar senı tekrar hastaneye bır ust yazı ıle yollayacaklar.orada ıslemlerını tamamlattırabılırsın.benımkı oyle olmustu..umarım hayırlı sonuçlanır

turhay

slm arkadaşlar
    benim rapor için filimleri neyyi istediler ben de ek raporla birlikte gönderdim ayın 13 çünde maliye gönderdi bu ek raporun yazısı tez gelirmi acaba yani kaç günde döner
    benim bağkur borcum var bu 6111 sayılı kanundan yararlanarak bankaya ödetirmek istiyorum da bu nedenle acelem var yoksa emekli olmam zor

bu konuda bilgisi olan arkadaş var ise vereceği cevaba şimdiden teşekür ederim

OturanBoğa

2-3 haftada sonuç belli olur. Şu numaralardan bilgi edinmeye çalışabilirsiniz:
    Ankara Maliye sakatlık indirimi takip: 0312 415 32 06 & 0312 415 27 05
    Yalnız, siz bağkur kapsamında mı emekli olacaksınız yoksa ssk kapsamında mı?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

turhay

slm bülent bey kardeş ebnim ssk ve bağkur karışık son 2 aydır sska lıyım bilmiyorum hangisinden emekli olurum eğer bu konuda bilgin var ise benimle paylaş yani yaz bağkurum çok son 13 yıldır bağkurluyum ev iki aydır ssk lıyım senden cevap bekliyorum tekrar selamlar

OturanBoğa

Son 2520 primin fazlası hangi statüde ise o statüde emekli olunur...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gerçek Adı
    Ömer AŞIK
    Son Giriş
    08.12-2014
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    Bolu/Merkez
    Twitter Hesabım

polat0537

bir şeyde ben sorabilirmiyim acaba ne kadar bir kar oluyor bu indirimde ben devlet memuruyum 9 ay oldu işe başlayalı bende başvurdum %81 yani 1.derece indirim almışım kaç tl bir fark olur bende?

OturanBoğa

100 TL fark olur Polat.

turhay

slm bülent bey benim vergi indirim onaaylandı %76 olarak ancak ssk ya gittim en çok senin günün bağkurda diye bağkura yolladılar bağkur da sen yılbaşından önce rapor yolladın sen sakatlıkindirimi ile emekli olamazsın red ederim diyor bu konuya cevap verir isen sevinirim ama çok acil bekliyorum

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

turhay;
    Sen bağkurdan neden ayrıldın ve ssk lı olarak çalışmaya başladın.Ssk şartaları ile emekli olmak istiyor isen 3,5 yıl (1261 gün) ssk lı olman gerekli . Bağkurdan emekli olmak istiyorum diyor isen 5510/28 kanunundan faydalanarak bağ-kura emeklilik talebinde bulunacaksın.
    Sana kim diyor red ederim diye bağ-kurdan nasıl red ediyormuş evrakların Ankara'ya gider ve orada değerlendirilir.Kurum (Bağ-kur) sizin emeklilik talebinizi almaz ise valilige ve bimer e şikayet edein..

turhay

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    kardeş msj aldım çok teşekkür ederim bu almış olduğum vergi indirimi raporu geçerlimi yoksa bağkurda tekrar mı muayene olup tekrar rapormu almam gerekiyor

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye