Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    buzluçay Avatarı

Son Giriş
    25.04-2016
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

buzluçay

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    konuyu biliyorum ertugrul fakat 30 gün sigortalı sürem dolmadıgı için bir sakıncası yok 30 gün geçtikten sonra kullanmam dogru degil bende zaten sigortada fazla kalmayacagım için bir mahsuru yok

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu

ertugrul01

yeşil kartlı birinin çalışmaya başlaması ve yeşil kartı kullandıgın tesbit edilirse hem yeşil kartın iptal edilir hemde hastane masraflarını senden alırlar.

hakan003

arkadaşlar bgün maliyeye ve sgk ya gittim vergi indirimi için başvuracağımı söyledim maliyedeki görevli vergi indirimini emeklilik için alacaksanız en az bir maaşınıza vergi indirimi uygulanması lazım yoksa sgk kabul etmez dedi yani vergi indirimini hak ettiğimde en az bir maaşıma vergi indirimi uygulanması gerekiyormuş emekliliğe başvurabilmek için buda vergi indirimi belgesinin sonuçlanması 3 ay 1 ayda vergi indiriminin maşıma uygulanması gerekiyor diyelim en az 4- 5 ay sigortalımı görünmem gerekiyor

böyle birşey varmı arkadaşlar

hakan003

yani şimdi ben vergi indirimi hak ettim emekliliğe başvurabilmek için vergi indirminin en az bir maaşıma uygulanması mı lazım böyle bir şart varmı

arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

hakan003 Emekliliğe başvurabilmek için vergi indiriminin en az 1 maaşıma uygulanmasımı gerekli

Arkadaşlar ben şimdi vergi indiriminden faydalanıp erken emekli olabilmek için bir iş yerinde sigortalı görünüp maliyeye başvuracağım bir kaç sorum olacak

vergi indirimini hak ettiğimde vergi indiriminden yararlanıp erken emekli olabilmek için vergi indiriminin en az bir maaşıma uygulanmasımı gerekli vergi indirimini hak ettiğimde vergi indirimi maşıma uygulanmadan hemen sgk ya emeklilik için başvuramazmıyım illa en az bir maaşıma uygulanmasımı gerekli

bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.

Üye
    metin türk Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul

metin türk

hayır gerekli degil kagıdı al git sgk ya başvur

hakan003

metin kardeş eminmisin maliye de sgk da takipçide en az bir maaşını vergi indirimli alman lazım diyor yani en az bir defa vergi indiriminin uygulanması gerekli diyolar bana

bülent abi sen ne diyosun bu konuda maliye ye gidiyom başka türlü diyolar anlamadım valla vergi indirimi belgesi aldım diyelim vergi indirimi maşıma yada prime yada her nereye uygulanıyosa uygulanmadı ben %50 ile vergi indirimi hak ettim diyelim prim yaş tutuyor gidip kuruma başvurabilirmiyim abi ya sizinde başınızı ağrıtıyorum ama sayenizde bilgi sahibi oluyorum yoksa ortalıkta dolaş dur sağolun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Yok böyle bir kural. Tamamen kafalarından uyduruyorlar. Hem dayandıkları mevzuatı gösteremezler hem de akılla bağdaşmaz böylesi bir şart. Sen vergi indirimi için çalışıyorken başvurdun. 3 gün sonra işveren seni kovdu. Ne olacak?! Maliye işverene gidip "bu adam vergi indirimi için başvuru yaptı, onu kovamazsın" mı diyecek! Tabii ki hayır. İşine devam edip etmediğini umursamaksızın, vergi indirim başvuru sonucunu işyerine gönderecektir. Nokta.

Üye
    metin türk Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    20:06
    Yaşadığı Yer
    istanbul

metin türk

benim vergi indirim kagıdım elime geçtigi an sgkya başvurdum senem eksik çıktı yoksa emekliydim şu an daha hiç vergi indirimi felan almadım maaşta hem vergi indirimini hakettiği halde uygulamayan iş yerleri var onlar ne olcak

hakan003

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    eyvallah abi valla 15 gün sonra istirahat raporum bitiyor bir yer bulup sigortalı görünecem vergi indirimine başvuracam bakalım hayırlısı Allah tan inşallah fazla uzun sürmez sonuçlanması

yardımlarınız için sağolun

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12