SGK havalı minder, akülü sandalye, aktif sandalye vb. ürünlerde alkışlanası iyileştirmeler gerçekleştirdi!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
%22 oranında özürlülüğüm var. Vergi indirimi alabilir miyim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

AZRAİL59 %22 oranında özürlülüğüm var. Vergi indirimi alabilir miyim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Benim %22 özürlülüğüm var bir özel şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum ama vergi indirimim yok nasıl alınıyor ve avantajları neler

mustafa kahveci

vergi indirimi alabilmen için en az yüzde 40 ve üzeri raporun olması lazım.şu an sen saglamsın

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

AZRAİL59

Ama benim sigortam özürlü olarak yatıyorki

Ben bu durumda nezaman emekliliğe hk kazanırım kaç gün pirimim olması gerekiyor

mavimsiyesil

Erken emeklilik için en az %40 özürlülük raporun olmalı. Aksi takdirde normal sigortalı olarak işlem görürsün.

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Sigortanın özürlü olarak yatması ne demek? Yani işe girerken sakat statüsünde mi girdiniz? O zaman %40 ve üzeri raporunu mu vardı? (Gerçi bunlar emeklilik için fark etmez. Emeklilik için %40 ve üzeri rapora karşılık defterdarlıktan sakatlık indirimi almanız şart)

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye