+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 14 mesajın 1-14 arasındakiler
Sakatlık indirimi başvuru durumunu nasıl öğrenebilirim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

KARBEYAZ09 Sakatlık indirimi başvuru durumunu nasıl öğrenebilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    sakatlık indirimi başvurusunu yapmıstım son durumunu nasıl öğrenebiliriz. nereden sorgulayabiliriz ,,

Not : Büyük mükellef vergi dairesine başvurmustum.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

KARBEYAZ09

Ankarada olması büyük ihtimal subatta basvurdum çünkü

bodrumlu

vergi dairesine devamlı gidip baskı yapın .yoksa birimler arası dosya çok bekliyor.birde internetten bir yerden takip edile biliyordu ama adresini unuttum.kolay gelsin.

jon83 jon83

ben size direk ankaradaki yerin telini vericem tc numaranızı verin memura size evragın hangi aşamada oldugunu hemen söylerler.............................
    0312.415.32.06
    0312.415.27.05

KARBEYAZ09

Allah Razı olsun jhon

KARBEYAZ09

Arkadaslar Vergi indirimi için son durumumu öğrenemedim. teefonla da arıyorum düşüremiyorum. nasıl öğrenebilirim bska yöntemi var mı ya da yardımcı olacak birarkadas var mı ?

OturanBoğa

Telefonla veya şahsen giderek öğrenmeye çaılşmaktan başka yol yok maalesef...

selam21 neyi anlamadınız?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ugir

şubatın 7 sinde başvurdum ama halen ses seda yok yukarıdakı numaralara cevap vermıyorlar malesef..

Az once topkapıdakı evragı teslım ettıgım yerı aradım.. evrak ankaradaymıs lakin hazıranın sonuna kadar ancak cevap gelir dıyor yuh!!!!!!!!!!!!!

kafama takılan bir şey var arkadaşlar.%91 raporum var sakatlık ındırımı ıcın basvurdum sonucta ordan gelecek sonucla seneye emeklılık ıcın basvuracagım..sonuc ıtıbarıyle emeklılık basvurusu ıcın en az %40 oran mı gerekıyor?(sartlar uygun oldugunda)..

hüseyin dilmen

0312 415 32 17 ben 29 martta aradım bilgi aldım şu an aralık raporlarını yazıyolarmış 15 gün sonra 2013 e geçiceklermiş.

ugir

arkadaşlar tekrar selamlar...şubat ayında başvurup sonuç alanlar varmı vergi indirimi için?

OMER_İSTANBLUE

ben aralığın 3 den beri bekliyorum daha sıra gelmemişdiyorlar

berkemeteatasoy

kasım 2012 den beri bekliyorum

ugir

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    tesekkurler..beklemek cok sıkıcı bır surec..

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye