+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Vergi indirimi almak için nereye nasıl başvurmalıyım? Eski raporum geçerli olur mu?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

malkocoglu22 Vergi indirimi almak için nereye nasıl başvurmalıyım? Eski raporum geçerli olur mu?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    ben temmuz agustos donemınde kulaksız belediyesine memur olarak atandım. vergi indımı ıcın 2008'de aldıgım raporu vergı daıresıne versem olur mu? yoksa yenı rapor cıkarmam mı gerekıyor

OturanBoğa

Şans... Güncel bir rapor olduğu için kabul edebilirler de etmeyebilirler de. Ama madem elinizde rapor var, tabii ki onunla başvurun.
    Ayrıca: Vergi İndirim belgesi almak için dilekçe örneği ve evraklar
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

adnaneren1977

bende de vardı rapor ama yüzüne bile bakmıyolar o burada geçmez diyolar.sanada yol göründü kardeş aşındır yolları inşallah alırsın

malkocoglu22 vergı ındırımı

ben 15 agustos 2009 da memur olarak atandım beledıyeye tagsıldar olarak atandım maasın 1171 lıra bunun ıcınde vergı ındırımı var mı muhasebe vergı ındırımı var dıyor ama vergi daıresınden yenı rapor almadım basvuru yapmadım muhasebe yenı ısımde atanırken bız bılgısayara rapor oranı %50 dıye yazdık dıyor dogru mu tesekkurler

Üye
    Gerçek Adı
    Aşır Can
    Son Giriş
    21.04-2014
    Saat
    07:48
    Yaşadığı Yer
    Ankara/Altındağ

sagopa66

Vergi indirimin yokdur. bende işe başlayalı 1.5 ay oldu kurum kendisi yapıyor zannettik ama yapmıyormus. vergi dairesine gideceksin ve sen ugrassacaksın

Hasan DURMUŞ

vergi indirimlerinde müracaat halınde vatandaşa vergi muhafiyet raporu verilir hiç bir kurum kendi başına muhafiyet uygulayamaz.ama senin sakatlık raporunu vergi muhafiyet raporu olarak algılarsa olabilir buda yanlış olur.

malkocoglu22 vergı ındırı

ben vergı ındırımı ıcın malıyeye basvuru yapacaktım ama kurum bıze yazı yazacak dedı sen kuruma dılecekse ver onlar bıze ust yazı yazsın sımdı ben kuruma nasıl dılekce yazayım ve kurum vergı daıresıne nasıl ust yazı yazacak ılk defa yapıldıgı ıcın yazıyı bana verebılırmısınız

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Gerekli bilgiler ve dilekçe örneği şurada var: Vergi İndirim belgesi almak için dilekçe örneği ve evraklar
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye