alisveris.engelliler.biz | Tekerlekli sandalye, akülü sandalye, çocuk ürünleri vb. tüm şey Engelliler.Biz alışveriş sitemizde
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
3. dereceden vergi indirimi maaşıma ne kadar yansır?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ferhat_gebze 3. dereceden vergi indirimi maaşıma ne kadar yansır?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    benim küçük bir sorum olacak yardımcı olursanız çok sewinirim
    ben 3.dereceden vergi indirimi hak kazanırsam şu an elime net geçen maaş yemekle beraber 800 dir,
    vergi indirimin den yararlanırsam kaç para daha fazla alacağım acaba.
    soruyu yanlış yere veya zamandamı sordum bileniniz varmı acaba3.dereceden vergi indiriminden yararlanan ne kadar daha fazla ücret alır acaba...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

blackman34

vegi indiriminin maasa yansıması için belirli sabit bir ücret varmı??mesela belli bir miktardan yüksek maas alanların maasına yansımaması gibi birsey söz konusumudur??örnegin 1000 tl nin üstünde maas birinin maasına bu 24 tl lik vergi indirimi yansırmı?

celik

benim bildiğim brüt ne olursa olsun eğer sakatlık derecesi lll derece ise evet 24 tl yansır.. (yanlışta bilgi de olabilir)

teşekkürler..

LODOS DENiZCiSi

Maaşı 1000 TL'de olsa brüt maaştan indirilen sakatlık indirimi 2009 için 160 TL'dir. Maaştan kesilen gelir vergisi %15 lik dilimde olduğu için 160 * %15 = 24 Tl'dir. Bu sakatlık ındırımı artana kadar devam eder.Sakatlık ındırımı her yıl ocak ayında artıyor.

adiL cuni

benim biLdiğim'de
    1. derece 100 Lira
    2. derece 50 Lira
    3. derece 25 Lira

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye