Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

derya79 %40 rapor alırsam vergi indirimi alabilir miyim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    Epilepsi hastası olarak %40 daimi raporum var. 2 hafta önce engelli kadrosunda ilk defa işe başladım. Vergi indiriminden yararlanmak istiyorum. Vergi dairesine başvuruda bulunacağım.
    Vergi indiriminden yararlanabilir miyim?
    Birde başvuruda kullanacağım, internetten indirdiğim formlarda benim doldurmam gereken formda
    Çalıştığı İşyerinin
    Bağlı Olduğu Vergi Dairesi
    (İşçi Stopajı Yönünden)
    İşyeri Vergi Numarası :
    Mersis No :
    Sorular var iş yerim mersis no’yu ve (İşçi Stopajı Yönünden) V. Dairesini bilmiyor. Kaşemizdeki V. Dairesi ve V. No’su bilgilerini girsem yeterli olur mu?

Forum Moderatörü
    BuTcHeR Avatarı

Gerçek Adı
    Eyüp
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:05
    Yaşadığı Yer
    Adana

BuTcHeR

Raporunuz 30.03.2013 tarihinden sonra alınmışsa vergi indirimine başvurabilirsiniz.
    O tarihten önceki raporlar kabul edilmiyor maalesef.
    Ayrıca mersis no girmenize gerek yok ama vergi dairesini bilmemeleri çok ilginç.
    Bence öyle bir ihtimal yok.

derya79

Kasemizdeki Vergi D. Vergi. No so olurmu

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

tanerbudak

@derya79 işyerinizin başka şubesi yok ise zaten tek vergi dairesi var demektir. siz kaşenizde yazan vergi dairesi ve vergi numarasını yazın eğer başka şubeniz yok ise ve siz de o işyerinde görünüyorsanız.

sarasota

@derya79 bilindiği üzere sakatlık oranı cetveli'nde epilepsi hastalarının oranları yarı yarıya düşürüldü öncelikle 40 alabilirmisin onu bir öğrensen iyi olur

derya79 Vergi indirimi için basvuru

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Epilepsi hastasiyim. Yüzde 40 raporum var. Vergi indirimi için basvuru yaptim. Ankara yi aradim evrakta eksik var deniliyor. Ne olacak simdi. Buyuk mukelleflerdi vd. Simdi Istanbul da hangi Hastaneye sevk edecekler nasil olacak canım sıkıldı .