Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

potti.38 Vergi indiriminde süresiz raporumun yenisini isteyince süresiz rapor geçersiz mi?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engelli indiriminde süresiz raporumun yenisini isteyince oran düşünce süresiz rapor geçersiz mi oluyor çünkü süresiz raporumla memur oldum o zaman memurlukta mı iptal oluyor nasıl oluyor kazanılmış hak iptal mi oluyor yoksa sadece vergi için başvurduğum rapor vergi indiriminde mi geçerli oluyor ikisi ayrı şey mi acaba ?

Üye
    içerişehir Avatarı

Gerçek Adı
    SELÇUK
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:36
    Yaşadığı Yer
    konya

içerişehir

kardeşim vergi indirimin sürekli raporun tarihine bakarlar 2013 yılının dan önce alınan raporların yenisini
    istiyorlar tekrar rapor istiyorlar eger aldıgınız raporun oranı düşük olursa bu sizin memurlugunuzu etkilemez
    sadece indirim alamzsınız

potti.38

Raporumu 2012 yılında aldım o zaman süresiz raporumla faydalandıgım memurluk ücretsiz otobüs kartı falan etkilenmez dimi sadece vergi indirimi olmaz yani böyle mi oluyor ?

Üye
    içerişehir Avatarı

Gerçek Adı
    SELÇUK
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:36
    Yaşadığı Yer
    konya

içerişehir

otobüs kartını bilmem ama öbürleri dedigim gibi

potti.38

Yani engelli süresiz olan raporum ömür boyu geçerli dimi

Üye
    mrabagnale Avatarı

Gerçek Adı
    mr abagnale
    Son Giriş
    03.11-2016
    Saat
    10:20
    Yaşadığı Yer
    ankara

mrabagnale

bnde 2012 yılında %40 raporum var verği indirimi için 1 ay önce gönderdim fakat şuan korkuyorum.. oranımı düşürecekler diye çünkü böyle bişey olursa erken emeklilikten yaralanamicam ne yapabilirim.?

Görüşeceğim bir yer varmı ? verği indirimden faydalanmak için. bu konuda yazan numaraları aradım fakat kimseye ulaşamadım...!!!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@potti.38

Evet, raporda süre kısıtlaması yoksa rapor tüm haklar için "ömür boyu" kullanılabilir. Vergi indirimin neticesi raporun başka haklar için kullanılmasına mani sayılamaz.

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    Bursa

hakanaca

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bir öyle bir böyle halla doktorlar boktan kararlar alıyor