Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serdar_altan Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar Altan
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    21:06
    Yaşadığı Yer
    Kayseri

serdar_altan Sürekli raporuma rağmen süreli vergi indirimi veriliyor! Ne yapabilirim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba dostlar,
    2014 yılında alınmış sürekli raporum var. aynı yıl vergi indirimine başvurdum ve 1 yıllık verdiler, süresi dolduğu için bugün tekrar başvuru yaptım vergi dairesi hastaneye sevk edeceklerini ve tekrar rapor almam gerektiğini söyledi. Her yıl rapor alacaksam raporumun sürekli olmasının ne anlamı var.. sorduğumda önceki vergi indirimi için raporumun kullanıldığını bu şekilde Ankara'ya gönderilirse onlarında aynısını söyleyerek Red edeceklerini söylediler, bana çok mantıksız geldi. Sormak istedim işlem doğru mu.. umarım değildir tekrar hastane ile uğraşmak istemiyorum. Cevaplarınız için Şimdiden teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @serdar_altan

Aynı raporu gönderin gitsin bence! Çok dertleri varsa rapordaki nereyi beğenmemişler, yazsınlar...

Raporda birkaç rahatsızlık mı var? Süre kısıtlaması olan psikiyatrik bir değerlendirme de içeriyor mu?

Başlığın Etiketleri