1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

hatice demirci Vergi indirim yazım gelmeden işyerinden çıkış yapabilir miyim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim % 48 raporum ankaraya gönderildi halen çalışıyorum işyerim ankaradan vergi indirim yazım gelmeden iş yerinden çıkış alabilirmiyim personele soruyorum çıkış veremeyiz diyor bilgisi olan varmı

Üye
    umut2135 Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Blog Mesajları
    1

umut2135

Böyle bir şey yok arkadaşım persenelin bilgisizliği diyelim vergi indirimine başvurdukları sonra bütün evrakları teslim ettiysem eğer iş yerinden istediğin an bırakan bilirsin vergi indirimin onaylanır dereceye girersen eğer maliyeden konuyla ilgili raporun iş yerine gönderilir sende takipte ol cevabın geldiğinde eski işyerinden alırsın aynı şekilde bende yaptım hatice hanım

hatice demirci

teşekkür ederim

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya

sesene

Ne şekilde ayrılmak istediğinize bağlı..

Detay verirseniz , yardımcı olabiliriz.

hatice demirci

ben sadece yıl bekliyorum primim doldu vergi indirimi yazısını beklemek zorundamıyım tazminatımı alıp ayrılmak istiyorum

Üye
    umut2135 Avatarı

Gerçek Adı
    umut
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Blog Mesajları
    1

umut2135

Hatice hanım toplam gün sayınız kaç 1999 önce ise sanıyorum öyle 3600 doldurduģunuz için kıdem tazminatını zaten hak ediyorsunuz zaten bunun vergi indirimiyle ilgisi yok kıdem tazminatını hak ediyorsunuz size yakın sgk gidip işyerinden ayrılacaģınızı söyleyip kıdem tazminatı için size bir evrak verilecektir o belgeyide iş yerinize ibraz edin tazminatını vericeklerdir hatice hanım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@hatice demirci

Çıkış için vergi indirim yazısını beklemek söz konusu değil. Umut'Un dediği gibi, 15 yıl sigortalılık ve 3600 prim şartını tamamlamışsanız, sigorta mdürülüğüne gidip emeklilik yazısı alabilir ve onu işyerine teslim ederek kıdem tazminatınızı alarak işten çıkış yapabilirsiniz.

hatice demirci

rapor yenilemem vardı gecem seneki rapor % 48 düşürüldü ve % 30 geldi ankaraya gönderecek sgk önceki raporumya yaygın ankisiyete vardı bu raporda oran verilmedi yaygın ankisiyete tedavı altında yazıyor oran verilmezmi buna ankaradan farklı sonuç gelirmi oran verilebilirmi böyle birseyle karsılasan varmı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @hatice demirci

Tedavi sürecindeyken rahatsızlıklara oran verilmez maalesef.