+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 1 2 3 SonSon
Toplam 44 mesajın 16-30 arasındakiler
Engelli Vergi İndirimi başvuru takibi için site: EVİSS
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ugir

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    bu numara tam olarak ne ıse yarıyor

mssql

Bu numara sistemden evraklarının durumunu öğrenmen ve eviss evrak takip numaranı alman için bilgi verecek kişiye ait.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ugir

bır sey soracagım..ben bılgılerı gırıyorum..tc no soyad ve dosya no yu ekrana hıc bır sey gelmıyor?sız gırınce ekrana bılgı gelıyormu:basvuruyu ne zaman yaptınız acaba_?

mssql

Konunun başında verdiğim gibi bir ekran geliyor.
    25.04.2013 tarihli dilekçem mevcut.Raporu kendim elden verdim.Yani sevk almadım.

ugir

bende raporu kendım elden verdım..yesıl kunduranın ordakı yer vatan caddesıne tasınmıs bu arada.

mssql

Benim verdiğim numarayı arar mısınız ? Telefona çıkan bayan gayet ilgili.Sonucuda yazarsınız buraya.Bu arada numara vatan caddesindeki yer.

ugir

Dosya No *****
    TC Kimlik No ********
    Ad Soyad UĞUR ****
    Açıklama
    BAŞVURU DURUMUNUZ
    10.02.2013 Rapor bakanlığa gönderildi cevap bekleniyor

xlater1410 Engelli vergi indirimi sorgulama servisi

Engelli vergi indirimi sorgulama servisi sorgulama sitesine nereden ulaşabilirim destek çıkıcak arkadaşlara çoook teşekkür ederim.

hdaglar

bana vergi indirimi değil malul emekli olduğum halde vergi kaydım var maşımda kesinti yapıyorlar

GELDER

Bu adresten ulaşılıyor
    http://eviss.ivdb.gov.tr/
    A
    ncak İstanbul Vergi Dairsi Başkanlığı'na müracattlar sorgulanabiliyor. Ayrıca Nisan ayından sonra kişilere dosya numarası verilen bilgileri sağlıklı olarak sorgulanabiliyor. Büyük Mükellefler vergi Dairesine müraacaat edenler için ise henüz sorgulama imkanı yok maalesef

Evet Engelli İndirimi Servisi de taşınmış Metronun Emniyet Durağında binanın girişinde sağ tarafta yine sağa dönülüncevezneleri geçtikten sonra solda

Adres: Vatan Cad.Adnan Menderes Bul.Akşemsettin Mah.No:56 Fatih/İSTANBUL Santral: (212) 453 82 00

enis92paris

Slm dostlar
    şunu anlayamıyorum süreç o kadar uzunki yani evraklar ok ankaraya gidiyor mesela benımkı gitmiş haziranda 3 3 bucuk ay diyorlar.yani nedir neye bakıyorlar ben algılayamıyorum 3bucuk ay bir engellinin gelir vergisinden yararlanıp yararlanamayacagını tespıt etmek ıcın harcanan sureyı farklı şeylere harcasak daha muhteşem olur bu benım fıkrım evrak gıdıyor bakıcak ok yada hyr dıcek nedır yan ı

mssql

27 nisanda teslim ettim.Pazartesi aradım, evrak vatan caddesine gelmiş masalara dağıtılmayı bekliyormuş.Bürokrasinin durumu içler acısı.

Üye
    Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    16.02-2014
    Saat
    09:01
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Blog Mesajları
    1

Esra_Mustafa

Ben 8 aydır bekliyorum kardeş buda geçer üzülme adamlar harıl harıl çalışıyor ağlanacak halimize gülelim boşver

enis92paris

aynen dediğin gibi yani algılamakta güçlük çekiyorum

megatron

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    İstanbul Büyük Mükelleflere başvurdum 2 ay oldu.Nereden sorgulayacağım?

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye