1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon
Toplam 95 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    02:24
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@ Prof.Dr. Şevki Erdem'e skolyoz ameliyatı olan var mı?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar Kayseri de erciyes tıp fakultesinde gorev yapan prof.dr Şevki Erdem hocanın hastası olan varmı.kızım 3 yasında 18 aylıkken skolyoz oldugunu ögrendik 40 derece..o zamandan beri Şevki hocaya gidiyoruz.3 bucuk yasında kızım ameliyat olacak doktorumuzdan memnunuz ama baska hastalarından da nasıl oldugunu dinlemek isterim

şemgör Prof.Dr.Şevki ERDEM Sağlık Bakanlığı yılın doktoru

sağlık bakanlığı tarafından seçilmiş en iyi doktor olma ödülünü alan yılın doktoru

Üye
    cagilberk Avatarı

Gerçek Adı
    Berk
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

cagilberk Prof. Dr. Şevki Erdem'e skolyoz ameliyatı oldum. Çok çok memnunum!

16 yaşındayım. 1.5 ay önce ameliyat oldum, ameliyat olmadan önce sürekli bu forumu takip ediyordum ama bir türlü üye olmaya cesaret edememiştim. O kadar memnunum ki! Sizlere anlatsam sayfalar yetmez.

75-80 derece arasında sırtımda skolyoz vardı. 4-5 tane doktora gittik. Deneyimlerimi anlatayım isterseniz:

İlk gittiğim doktor, film vs istedi. Çektirip teslim ettiğimde masada kalırsın, hiçbir şansın yok dendi. Hayatımda hiç o kadar üzgün olduğumu hatırlamıyordum. Her neyse, işin ilginci ondan sonra bir tane muayenehanesi olan doktora gittik, adam ameliyat yapılır sorun yok dedi, hatta dümdüz yaparım omurganı dedi .

Araştırdım baya ve birkaç kişiyi masada bırakmış olduğunu öğrendim. O anda vazgeçtim. İsim vermeyeceğim.

Ondan sonra hayatımdaki en güzel şeyi yaparak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gittik. Şevki Erdem beni iyicene inceledi. Çok ama çok iyi bir doktor. Güleryüzü yüzünden eksik olmuyor asla. Ben hayatımda bu kadar iyi kalpli bir insan görmedim şu ana kadar. Devlet hastanesi ancak doktor profesör, yani ameliyatlarda hastalardan Profesör farkı alma hakkı var, ama o kimseden tek kuruş almıyor. Ameliyatlarındaki tek amacı hastaların hayır duası . Her neyse ben doktoru çok sevdim, benden emar vs vs bir sürü şey istedi. Benim ailem de o anda başka birini arıyormuş ondan onay gelince buna dönüş yapmadık bir süre. Çok ama çok üzüldüm çünkü bu doktoru çok sevmiştim.

Bu ailemin bulduğu doktor ameliyatı yaparım ama yeteri kadar dedi. Risk de yüksek bilgin olsun dedi. Tamam dedik. Heyet kararıyla red aldı o da. Ben de içten içten sevindim. Çünkü Şevki Erdem'e gitme şansım doğmuştu tekrardan. Ailem ondan da olumlu bir yorum gelmesini beklemiyordu ama istediği şeyleri çektirdik. Kontrol etti ve 3 gün sonra ameliyat dedi . Dedim risk, tam o anda sözümü kesti, risk falan yok, bana güvenmiyor musun yoksa dedi . Çok ama çok mutlu olmuştum. Ayrıca ameliyat öncesi kesinlikle beni riske atmak istemediğini, o yüzden omurgamı olabilecek en iyi ameliyat sırasında en risksiz düzeye getireceğini söyledi.

Ameliyat bitti ve omurgam nerdeyse dümdüz oldu . Ayrıca çoğu kişinin dediği 3 ay ağrı oluyor vs de hikaye. Sadece ameliyat çıkışı ilk 3 saat acı çektim, bir de diren'i çıkartırlarken . Diğer ağrıların hepsi fasa fiso. Zaten ameliyattan 2 hafta geçtikten sonra hiçbir şeyim kalmadı. Nazar değmesin . Kesinlikle ama kesinlikle önerdiğim bir doktor, eğer gerçekten yapılabilecek bir ameliyat ise yapıyor, risk oranına göre gerekirse yapmıyor. Şu ana kadar hiç kimseyi masada bırakmamış zaten .

Ayrıca yılın doktoru: Yılın doktoru 70 genci ücretsiz ameliyat etti - Memurlar.Net

Kesinlikle ameliyattan korkmayın. İmkanınız varsa da bu doktora ameliyat olun bana sorarsanız. Şimdiden hepinize geçmiş olsun...

Üye
    birtan Avatarı

Son Giriş
    27.06-2016
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul

birtan

Arkadaşlar Dr. şevki Erdem'e ameliyat olan var mı? Ameliyat masrafı ne kadar tutuyor..

Üye
    Exorcist Avatarı

Son Giriş
    13.09-2016
    Saat
    09:54
    Yaşadığı Yer
    Kayseri

Exorcist

@birtan

Birtan ameliyatlar üretsiz oluyor sigorta karşılıyor tabi varsa.

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    02:24
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Merhabalar ilk mesajımdan sonra yıllar gecti. Kızım 7 yaşında artık ama 5 kez ameliyat oldu. Şevki hocayı karşımıza çıkaran Rabbim e sonsuz şükürler olsun önce ona sağlık versin oda yavrularimiza inşallah

Üye
    birtan Avatarı

Son Giriş
    27.06-2016
    Saat
    11:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul

birtan

Teşekkürederim arkadaşlar.

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Meldmrr

Bende 5 gün önce skolyoz ameliyatı oldum arkadaşlar

Şevki erdem e git derim

Üye
    Bizden Avatarı

Son Giriş
    02.07-2016
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Bizden

Ben ameliyat olalı 9hafyayı geçti hala bel ağrım var eskisinden de kötü üstelik...her gün Ağrı kesici aşıyorum doktor geçecek diyor bekliyorum ama Geçmiyor...YAŞ da var tabi ben bu ameliyat-ı 41yaşımda oldum...öğretmenim okula başlayamıyacağım diye korkmaya bsşlladım ben de mi böyle oldu yoksa sizde Ağrı kesici kullandınız mı bi terslik mi var ben de merak ediyorum...derecende düşüktü 40detece idi...keşke oşmasaydım diyorum artık...

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Meldmrr

Ya benimde 1 hafta oldu bugün ağrı kesicilerle idare ediyorum şiddetli oluyor bazen sizin doktorun adı ney acaba?

Üye
    Bizden Avatarı

Son Giriş
    02.07-2016
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Bizden

Ben Şevki beye ameliyat olmadım özel hastanede oldum kontroller falan iyi olur daha dikkatli davranırlar diye...şimdi pişmanım bu ağrılar daha ne kadar devam edecek yoksa hiç mi geçmeyecek boşuna mı oldum merak ediyorum...bir de sıra vardı çok Şevki beyde beklemek istemedim Eylül'de okula başlayayım diye

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Meldmrr

Şevki hocaya tekrar gidin bence ona ameliıyat olanlar 3 haftaya eskisi gibi oluyormuş yani ben olanları okudukça mutlu oluyorum yani en azından baksın kayma falanmı var ağrıya da bişey der belki

DİLEK KEREM KAYA

@zelih@

Merhaba zeliha
    nasılsın naptınız kızının kontrolü yapıldımı son durum nedir,biz önümüzdeki ay kontrole gidecegiz Şevki bey ne der bilmiyorum ama oglumun eğriliğinde gözle görülür artma var boyu uzadıgı için sanırım.hocada uygun görürse bu sene ameliyatlar başlar senin geçtiğin zor yollardan ben daha yeni geçiçem .inşallah seninki gibi güzel günlere hayırlısıyla ulaşırım.Bu arada temasa gectinse biliyorsundur Şevki bey özel hastaneye geçti,bu durumda bizi cok üzdü çünkü bizi maddi acıdan nelerin beklediğini bilmiyoruz .Şevki beyi bulana kadar cok doktor hastane gezmiş sonunda bir oh demiştik ama oda özele geçti ve eski hastane evime 10 dakika mesafedeyken şimdiki çok ters bir yerde 2 saatlik yolu var,herşeyde bir hayır vardır derler bende öyle diyorum elden bişe gelmiyor sonuçta.güzel haberlerini bekliyorum sağlıklı mutlu günler dilerim

Üye
    ryndnkk Avatarı

Son Giriş
    09.07-2015
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul

ryndnkk

Merhaba ben 14 yaşındayım ve 10 gün önce skolyoz ameliyatı oldum.Şevki hoca sayesinde omurgam düzeldi.derecem 45 dereceydi.birçok doktora gittim ama bu işin uzmanı şevki hoca.o gerçekten çok iyi bir doktor. Çok mütevazi, çok cana yakın.hiç tereddüt etmeden ameliyatımı oldum.normalde kan bile aldırmaya korkarken şevki hoca beni cesaretlendirdi ve ameliyata hazırladı.hiç korkulacak birşey yok kimse lütfen korkmasın.Ameliyat zor ve kişiye göre riskli ama şevki hoca bu riski en aza indirmeyi başarıyor.Ameliyatım 4 saat sürdü ve 26 platin takıldı.Şuan kendimi çok iyi hissediyorum biraz ağrılarım var yinede ama kendi başıma kalkıp yatabiliyorum ve bu beni çok mutlu ediyor.Yani kısaca korkulucak hiçbirşey yok siz doktorunuza güvenin ve Allah'a şevki hoca gibi bi doktora sahip olduğumuz için bol bol şükredin

DİLEK KEREM KAYA

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba ameliyatı haydarpaşa devlet hastanesindemi oldunuz yoksa hocanın geçtiği yeni hastanedemi ve ilk ameliyatınızmı

Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon