1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 95 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SKOLYOZ1975 Avatarı

Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

SKOLYOZ1975

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    teşekkür ederim uyarılarınız için

Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

Merhaba arkadaşlar bu cuma günü ameliyat olacağım ameliyattan kaç gün önce hastaneye yatırıyorlar bilgisi olan cevap verebilirse sevinirim

Üye
    Karan.fil Avatarı

Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Karan.fil

1ay oldu skolyoz ameliyatı olalı... Şevki hocaya

Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmed Kılıç
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Ahmedkilicc

Ameliyat sabahı veya birgün önce yatirilirsiniz

Üye
    SKOLYOZ1975 Avatarı

Son Giriş
    26.11-2016
    Saat
    14:48
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

SKOLYOZ1975

özel hastanede hemen yapılır anestesı testlerı ama devlette 3 surdugu oluyorr tabı hastaneye gore degısır

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    02:24
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Allahim şifa versin kolayliklar diliyorum biz kizimin şimdiye kadar olan ameliyatlarini hoca özele gecmeden önce yaptirmistik bundan sonra özel hastanede devam edecegiz Rabbim kolaylik verir inşallah bu yaz tekrardan gerdirme ameliyati olacak

Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

Arkadaşlar tekrar merhaba 😃 ameliyatı oldum ve bir hafta geçti üzerinden hastaneden yeni çıktım egzersiz ve yürüyüş yapıyorum ağrılarım büyük ölçüde azaldı denebilir ama sırtımdaki platinleri hissediyorum duz yatamiyorum çok rahatsız bir his veriyor. Ne zamana geçer sizce ve normal midir ? Bir de ben şuan babamın yardımı ile yatagimdan kalkiyorum ve annemin yardımı ile oturup kalkiyorum ne zamana kadar böyle sürer bir ay kadar sonra kendi işimi kendim halledebilir miyim? Şimdiden teşekkürler .

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Gecmis olsun Rabbim bundan sonrasi icinde kolayliklar versin ameliyati atlatmissin nasil olsa iyilesmek icin cok acele etme uzun sürmeyecek Allahin izniyle
    Mesajini okurken kizim aklima geldi hemen içim acidi o daha cok kucuk oldugu icin senin gibi ifade edemiyor bende ne kadar anlamaya calissamda bilemiyorum
    Nasil hissediyorsun kendini sirtimdaki vidalari2l hissediyorum yazmissin nasil oluyor cok rahatsiz ediyormu kizimi az da olsa anlamak istiyorum durumundan bahsedermisin

Ameliyati nerde hangi doktora oldun

Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

@zelih@ ameliyatı Haydarpaşa numune eğitim araştırma hastanesinde hakan serhat yanik a oldum abla yumuşak yataklar iyi gelmiyor benim yatağım yumusacikti onda yattım bi gece ama mahvetti beni tüm o platini vidaları hissettim sonra annemler sert bi yatak vardı ona goturduler Allahıma bin sukur hissetmiyorum şuan operasyonun yapıldığı tarafta uyuşukluk ve ağrı arası bisiyler hissediyorum ilk güne oranla çok azaldı ağrılarım ama hala var tabi egzersizler ve yurume çok iyi geliyor özellikle egzersizler ben çok yumuşak bi yatağın üstünde vs yatirmayin derim abla ben sert yatakta yatiyorum sirt üstü veya yan bi şekilde rahatim Allaha sukur hissetmiyorum diyebileceğim şey bunlar. Bu perşembe dikiş aldiracagim çok korkuyorum ama artık dayanicaz inşaAllah bir sekilde sizede çok geçmiş olsun Allahım hepimize şifa versin

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Koskoca ameliyati atlatmissin dikis aldirmada ne var ☺☺
    Kac yasindasin birkez ameliyat olacaktin degilmi Benim kizim ilk büyük ameliyatindan sonrada 4 kez gerdirme ameliyati oldu Rabbim hepinize şifa versin insallah cok saol mesaj yazip bilgilendirdigin icin

Üye
    Karan.fil Avatarı

Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Karan.fil

mavininikitonu Dikiş aldırmaktan mı korkuyorsun.. Öyle riskli bir ameliyatı atlatmışsın.. Dikiş onun yanında sinek ısırığı gibi...ameliyattan 20gün sonra ağrılar yok denilecek kadar azalıyor. 1ay sonra tamamen ağrılar bitiyor..ilaç kullanmaya gerek kalmıyor..

Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

@Karan.fil @zelih@ 17 yaşındayim ya ben şimdi sirtimin sol tarafı uyuşuk gibi bide huylaniyorum ben kendimi atıyorum oraya biri dokununca isteksizce agriyo o yüzden korkuyorum aldırmaya dıkisleri ya ve ilk kez oldum ameliyatı inşallah bidaha gerekmez

Üye
    Karan.fil Avatarı

Son Giriş
    20.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Karan.fil

@mavininikitonu korkmana gerek yok.dikiş alınırken herhangi bir acıma olmuyor.Uyuşukluk normal ameliyatın daha çok yeni..hepsi geçecek biraz sabır...

Üye
    mustafa58 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    sivas

mustafa58

@mavininikitonu dikiş almamış olsamda defalarca alınmasını izledim (benden de alındı zamanında) dikiş alırken hiçbirşekilde sana temas etmiyorlar, dikiş ipini pens ile tutup yine ipe neşterle dokunuyor hepsi bu

Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Karan.fil @mustafa58 mahvoldum ya ilk kez başıma geldi böyle dikiş aldırma falan ve artık nasıl bagirdiysam güvenlik bile içeri girdi noluyo diye 😂 çok fenaydi ya sirtim kanamis bide o ortada bi dikiş vardı onu tutup bi uç dört dakika çektiler etinden et koptu sanki 😫 saskinim sinek ısırığı gibi hissedersin dediler ama benim hissettigim acı tarifsiz 😒

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon