Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 95 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    02:24
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb dilek çocuğunu götürdün mü doktora

DİLEK KEREM KAYA

@zelih@

Merhaba zeliha
    yok henüz götürmedim.ameliyat derse 15 tatilde ancak yaptırabilirim o yüzden aralık gibi bir tarihte götürmeyi düşünüyorum.

Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

meraba size bişey sormak istiyorum bende 17 yasındayım ve 3 yıldır skolyozum var ilk önce önemsiz dediler skolyozum 23 derece kifozda 45 denildi ve bidaha gitmedim fakat ağrılarım artınca bu yıl tekrar gittim 3 yıl onceki filmim tekrar ölçüldü ve derecelerin aslında skolyozun 33 kifozun 48 olduğu ortaya çıktı yarın tekrar film çekilicem ağrılarım çok fazla ve fiziğim bozulma yolunda ilerliyor sizce ameliyat olur muyum dereceler düşük mü ?

DİLEK KEREM KAYA

Merhaba
    geçmiş olsun bu doktorun verecegi bir karar dereceleriniz düşük ama sağlığınızı etkiliyorsa ameliyat gerekir.yüzme vb aktiviteler de işe yarıyor ama genede doktora gözükün ilerde daha zor bir ameliyat olmak istemiyorsanız.

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Merhabalar bunu biz bilemeyiz tabiki doktorunuzu iyi seçin ve tavsiyelerini dinleyin mutlaka eger ameliyat olmanız gerekiyorsa ertelemenizin faydası olacağını düşünmüyorum yaş ilerledikce zorlaşıyor zannımca dilek arkadaşım inşallah sizin için de herşey çok güzel olur

Üye
    aliozdemir_57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:16
    Yaşadığı Yer
    bolu

aliozdemir_57

Öncelikle herkeze paylaşımlarımdan dolayı teşekkür ederim dün itibariyle bende 87 derece kifoz olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım ve kifoz hakkında detaylı bilgi araştırması yapmaya başladım ben bolu da ikamet etmekteyim ve bolu da kifoz rahatsızlığına bakan birtek yrd.doç.dr.cengiz ışık bulunmaktadır dünkü muayene sonucunda benden detaylı bir tomografi filmi istedi ve sonucuna göre ilk olarak ilaç tedavisi ile ağrılarımi giderme yoluna gideceği geçmediği takdirde ameliyat olabileceğimi söyledi ve riskleri olabileceğinden ameliyat olanların bazen ayrilarinin gitmediğini söyledi haliyle bende biraz tedirgin oldum yaşım 33 bu konu hakkında bana neler tavsiye edebilirsiniz herkonuda fikir ve önerileriniz açığım şimdiden ilginiz için teşekkür ederim saygılarımla

DİLEK KEREM KAYA

Geçmiş olsun
    benim oğlum skolyoz oldugu için kifoz hakkında fazla bilgim yok.ama ben başka doktorlara da görünmenizi de tavsiye ederim.istanbula gelebilme imkanınız varsa doktor şevki erdeme gözükün derim.o mutlaka doğru teşhisi koyacaktır.

Üye
    aliozdemir_57 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:16
    Yaşadığı Yer
    bolu

aliozdemir_57

Teşekkür ederim dilek hanım

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Kifoz hakkinda benimde bir bilgim yok malesef ama tek doktora bagli kalmayın bence bizde dilek arkadaşım gibi Şevki hocanın hastasiyiz tavsiye ederim gecikmeden baska doktora da muayene olun bence geçmiş olsun

Üye
    Mrs.Queenn Avatarı

Son Giriş
    26.09-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Mrs.Queenn

@aliozdemir_57
    Merhaba ben de 90 dereceyi geçen kifozla ameliyat oldum . 87 derece azımsanacak bir derece değil ancak zannımca detaylı bir muayene olmanız gerekiyor . Eğer İstanbul'a gelme gibi bir ihtimaliniz varsa kesinlikle Prof. Dr. Murat Bezer'i öneririm . Çok güleryüzlü ve başarılı bir doktordur . Ben ameliyat olalı 3 ay geçti ve hiçbir şikayetim yok . Geçmiş olsun umarım en kisa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz .

Üye
    yupppieee Avatarı

Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

yupppieee

Merhaba,
    Dr Şevki Erdem şuan Numune hastanesinde mi çalışıyor yoksa başka hastaneye mi geçti?
    Benim kardeşim de 15 yaşında ve şubat ayında ameliyat olacak. Derecesi 42 olduğu için çok endişeliyiz. Numune hastanesinde gittiğimiz doktorun ismi Hakan Serhat Yanık. Bu doktor hakkında bir bilginiz var mı? Dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Meldmrr

Merhaba şevki erdemin ameliyat yaptığı hastayım bende şuan numunede değil malesef sizin bahsettiğinizi de tanımıyorum

Üye
    yupppieee Avatarı

Son Giriş
    24.12-2015
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

yupppieee

Cevabınız için teşekkürler. Şuan Şevki Erdem hangi hastanede bilginiz var mı?

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Meldmrr

Emsey Hospital Pendik kurtköy de.

DİLEK KEREM KAYA

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şevki erdem pendik kurtköy emseyde.üçreti 150 sanırım.serhat bey de onun takımında olan bir doktordu.çok düzgün saygılı biri ama cerrah olarak nasıldır bilemem.şevki hoca sanırım sizi bu konuda yönlendirebilir.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon