Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 95 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    02:24
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb dilek biz kizimla ayın 6 sında şevki hocaya yeni hastanesinde muayene olduk herşey yolunda dedi ameliyata gerek görmedi seneye tekrar kontrol dilek kardeşim Rabbim sanada kolaylık versin zor bir süreç saklayamam ama kabullenip işin başına geçmekten başka yapacak birşey yok evet maalesef yeni hastane baya maliyetli olabilir Rabbim hepimize kolaylıklar versin inşallah mutlaka durumdan haberdar et Kaygini en aza indirmeye çalış Rabbim çocuklara çok büyük bir dayanma gücü veriyor inşallah kolay olacak herşey

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Bizden rumuzlu arkadaş bu ameliyatın yaşla çok alakası var bence yaş ilerledikçe sanırım zorlaşıyor çünkü büyüklerin vücudu kas yapısı ile kaplı buda geç toparlanmaya neden olabilir ağrılar bu yüzden çok olabilir kaldıki kolay bi ameliyat degil ağrılar normal bence şevki hocaya muayene olmanızı tavsiye ederim fikir almiş olursunuz biz 2009 dan ber onun hastasiyiz bu hafta yeni hastanesinde kontrol olduk 150 TL. Muayene ücreti var
    Konu zelih@ tarafından değiştirilmiştir (11.07-2015 Saat 01:58 ).

zynpeypclb kifoz ve skolyoz ameliyatı ayni andave tek ameliyatla mi yapilir

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zelih@ Mesajı Gör
    merhabalar Kayseri de erciyes tıp fakultesinde gorev yapan prof.dr Şevki Erdem hocanın hastası olan varmı.kızım 3 yasında 18 aylıkken skolyoz oldugunu ögrendik 40 derece..o zamandan beri Şevki hocaya gidiyoruz.3 bucuk yasında kızım ameliyat olacak doktorumuzdan memnunuz ama baska hastalarından da nasıl oldugunu dinlemek isterim
    72 derece kifoz ve 32 derecede skolyoz oldugumu ogrendim.28 yasindayim sevki beye muayene oldum.simdilik plates ve yuzme onerdi açı degismezse ameliyat dedi.cok korkuyorum.bebegim var küçücük nasıl olacak bilmiyorum.ne yapmaliyim sizce

zynpeypclb

Merhaba arkadaslar bende sevki hocanın yeni hastanesınde muayene oldum.72derece kifoz 32derece skolyoz oldugumu öğrendim.simdilik egzersiz verdi açım değişmezse ameliyat olacağımı söyledi.küçücük bebeğim var.cok korkuyorum.riskli bir ameliyat kafam cok karışık olmazsam ilerde daha kötü olabilirim.sizce ne yapmalıyım

Üye
    songun Avatarı

Son Giriş
    29.07-2015
    Saat
    22:44
    Yaşadığı Yer
    Las VegaS

songun

Bol bol egzersiz yap ve yüz .Ama gelişigüzel yüzme netten yüzme sekillerine bak o şekilde yüz . .Sigaradır alkoldur falan varsa bırak mutlaka kolay gelsin basarılar

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Merhabalar arkafaşım çok zor biliyorum ama kaygıyı bir kenara bırak çünkü faydası yok zararı çok şevki hoca ne dediyse dinle doktorunun söylediklerinden başkasına kulak asma kızımın halasında da skolyoz çıktı 28 yaşında ameliyat oldu oda illaki zor bir ameliyat saklamaya gerek yok ama toparlanırsın çok uzun sürmez korkma risk derken ben daha şimdiye kadar çok kötü bir sonuç okumadım çok şükür doktorunun dediklerini yap bold bol dua et Allahın izniyle sende atlatırsın inşallah bu arada intetnetten filan da çok öyle bakınma kafan karışır kaygın gereksiz yere artar Rabbim kolaylık versin sana ve hepimize

zynpeypclb

Songun ve zelih@ rumuzlu arkadaslar cok tesekkur ediyorum desteginiz icin...Hersey Allahtan biliyorum tevekkül etmeliyim.ogretmenim ogrencilerim var ameliyat olursam ara vermem gerekicek zaten dogum iznine ayrilmistim tekrar ara verirsem ogrencileriminde hakkina girmek istemiyorum.Bakalim artik Rabbim kolayligini verir elbet.

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya

zelih@

Sağlık herşeyden önemli ve öncelikli biliyorsun senin izne ayrılman keyfi birşey olmayacak sen kendine ferahlik vermeye çalış işini önce Allah'a sonra Şevki hocaya bırak herşey zamanla yoluna girer Evelallah

Üye
    Bizden Avatarı

Son Giriş
    02.07-2016
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Bizden

Teşekkürler Zelih@ ben de bayram ertesi Şevki hocaya gidecem...

SEVİMLİ34

bende ocak ayında sevkı hocada amelıyat oldum ve gayet ıyıyım
    herkese tavsıye ederım 1 ayda eskısınden daha ıyı oldum

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Meldmrr

Benimde ameliyatımı şevki hoca yaptı. 25 gün geçti şuan çok iyiyim ama 1 buçuk ay sonra öne eğilmeye başlamam gerekiyo açıkçası biraz korkuyorum sanki bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Üye
    bjklove Avatarı

Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    13:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul

bjklove

bende şevki beye ameliyat oldum 3 yıl oluyor çokta memnunum 3 yıl önce buradan süreci paylaşmıştım sorularınızı sorabilirsiniz.

Kifoskolyoz ameliyatı olacağım. Süreci paylaşmak istedim

Üye
    Bensu1023 Avatarı

Son Giriş
    15.08-2015
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    balıkesir

Bensu1023

Merhaba. Öncelikle herkese geçmiş olsun. Ben en son 6 ay önce kontrole gitmiştim. Sırtım 29 belim 28 dereceydi. 15 yaşındayım bu arada. Bu ay tekrardan kontrole gideceğim. Farklı bir doktorla görüşmek istiyordum. Yazdıklarınızı okuyunca Şevki Erdeme gitmeye karar verdim. Hastayla iletişimi nasıl? Bu ay için randevu almak istiyorum vardır umarım.

DİLEK KEREM KAYA

Geçmiş olsun
    şevki bey e gözün kapalı gidebilirsin.hem çok iyi bir doktor hemde iletişim konusunda samimi içten.randevunu hemen almanı öneririm o kadar yoğunki 2 ay sonrasına randevu alabilirsin.

Üye
    Bensu1023 Avatarı

Son Giriş
    15.08-2015
    Saat
    18:09
    Yaşadığı Yer
    balıkesir

Bensu1023

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler, size de geçmiş olsun. Keşke daha önceden alsaymışım.

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon