Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 1 2
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Yüzde 10 skolyoz teşhisi kondu. Ne yapabilirim?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

simsim ooo hayırlı olsun

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    izmir damla ikizden sorulur sanırım. bu ara izmirdeki doktorları araştırıyodu ve ameliuat olmayı düşünüyodu.
    ben 28 de ameliat oldum.22 sin sanırım ve pek de ileri derece değilse neden geç kaldın ki.hem bakalım hemen ameliyata karar verme.
    izmir de emin alıcı ve nuri erel diyolardı yanılmıyosam.siteye dikkatli bak ordaki arkadaşlara ulaşırsın ve umarım sadece fizik tedaviyle de olsa en yakın zamanda kurtarırsın.
    geçmiş olsun diycem ama saçma olur diye demiyorum.skolyoz bu geçmiyo.öyleeee ameliyatla bile sırtında hatırası kalıyo))

masal kuşu

arkadaşlar benimde sırtımın sağ tarafında iki haftadır dayanılmaz ağrım var dün dr. gittim rontgen çektirdi sağ tarafa doğru eğilme .bu kadar ağrı yaparmı.dr. hiç aydınlatmadı kas gevşetici ve ağrı kesici iğne verdi iki gündür yaptırıyorum ama hiç ağrım geçmedi fizik verdi ama ayaktan beylikdüzü şirinevler her gün gidemem.gidebileceğim ama maddi yönden uygun iyi bir dr. bilen varmı teşekkürler.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

fuatin

sıkolyozdan kurtulmanın yolu ilerlemişse caresiz ameliyat yuzde 10sıkplyoz çok düşük oran egzersiz fiz,ik tedaviyle bişeyin kalmaz bu süreçte pc başinda dik oturmak egilmemek yururken dik yurumek gerekir ameliyatı genellile yuzde 40 45 arası yapıyorlar izmirli kardeş sende 9eylül unuverstesine ortopedi bolumunde can koşay var bu işte uzman profösor

izmirde 3tane var emin alıcı can koşay haluk berk 3de izmir 9eylül unuverstesinde görev yapıyor ama ameliyata girmiyorlar

fizyoterapist ahmet

meraba arkadaşlar
    ben fizyoterapist ahmet baş
    skolyoz takip gerektiren bir hastalıktır. 20 dereceye kadar olan skolyozlarda egzersiz, 20-40 derece arasındaki skolyozlarda korse tedavisi ve egzersiz, 50 derecenin üzerindeki skolyozlarda ise cerrahi düşünülür. skolyoz egzersizleri ile skolyozun ilerlemesini durdurabilir ve tadevi olabilirsiniz. yeni nesil korselerlede skolyoz tedavisinde başarı gösterilmiştir.
    unutmayın skolyoz kendi haline bırakılabilecek bir hastalık değildir.
    skolyoz takip gerektiren bir hastalıktır

Berkeee123

Merhaba ben 12 yaşındayım ben skolyoz hastası değilim ama annem öyle annem için her şeyi yapabilirm saatlerdir bilgiisayarda araştırıyorum daha bi başlangıç 10 derece bile yok eğrilik hiç ama hiç yok nasıl düzelebilir illa ameliyat mı gerek

Üye
    Gerçek Adı
    duygu nur beşikci
    Son Giriş
    16.10-2014
    Saat
    07:44
    Yaşadığı Yer
    ordu

duygunur merhaba

Ben de skolyoz hastasiyim . ordu da yasiyorum buradaki doktora hic bisey bilmiyorlar buradadoktora ggittim hicbisey demediler egzersiz verdiler bide "kirik cikik "korsesi vermişler .sonra samsunda medikal park hastanesinde bi doktora gittim derecesi %18mis korse verdi yüzmeye ve fizik tedaviye gidiyorum 3ay oldu %14e iinmis şuanda ben 16yasindayim bu yaşlarda ilerleyebilir doktorun bana ergenlikten sonra ilerlemedigini söyledi kprkmana gerek yok yani bu arada korse kullanıyorum dedim ya milwuake brace diye bir şey ama boynu var çok rahatsız ediyor başka korse istedim dpktordan verdi ama bu sefer de medikalcim korseyi vermedi bu senin hastaligina uygun değil diye korse kullanan varsa bana bilgi verebilirim lütfen benim skolyozum s seklini almis bir de o da var yani

iizmarit

Merhabalar bende 16-17 yaslarimdayim 10 derecelik bi skolyoz teshisi kondu tesadufen yanii fizik acisindan veya egildigimde disaridan belli olmuyor hicbir sekilde ama ilerleme riski varmi bilemiyorm daha teshisi cok yeni 6 ayim doksun kontrole gidicem korse versi bi doktor baska ozel hastaneye gittim jorse vermedi 20 derecede kullanılıyor hem senin su anlik ilerleyip ilerlemeyecegi belli bile degil dedi skolyoz egzersizleri verildi gunde iki kez yapiyorum 20 kusur hareket fitnessda baslamayi dusunuyorum allahtan boyum 1.70 normalde skolyoz hastalari kisa olur uzamaz boy kilom 51 cok sukur sansliyim fikirlerinizi almak istiyorum sizce fazla ilerleme olur mu kizlarda ergenlik erken bitiyor boyumda yzamaz diye dusunuyorum

Mustafa_33

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Buradan doktorlara bir göz atabilirsin kardeşim;

Ortopedi ve Travmatoloji doktorları

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye