Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 78 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gmz93 Avatarı

Son Giriş
    10.12-2007
    Saat
    17:32
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben de başta 62 deydim sonra 52ye geçtim :lol:

Üye
    skolyozuz Avatarı

Son Giriş
    02.02-2009
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ahmet alanay gibi doktorlarımızın sayısının artması ve üniversite hastenelerinde hizmet vermeleri için gereken ne ise yapılmalı. çünkü o büyük fedakarlıklar yaparak bu milletin evlatlarına hizmet etmeye çalışıyor. önündeki büyük maddi fırsatları elinin tersiyle itip azim ve gayretle herşeye rağmen hizmetine devam ediyor. Allah ondan razı olsun. Inşaallah başarılarıyla dünyaya mâl olan bir doktorumuz olacak kendisi. önce allaha sonra hocama güveniyorum.

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam semih umarım ameliyattan önce bu mesajımı okursun.ben 3 ay önce ameliyat oldum 28 yaşındayım.istanbulda özel bir hastanede.seni çok iyi anlıyorum hatta keşke ameliyattan sonra yanına gidebilsem diyorum şimdi.çünkü ameliyat sonrası inan ağrıdan çok psikolojin önemli.ben,m eğrilik 80 civarıydı ama dengeli skolyozdu doktorumun beklediğinden daha ii geçti.ameliyattan sonra bünyem zayıf olduğu için 5 gün yataktan kalkamadım.bu süre boyunca belime elim her değdiğinde ağladım çünkü tamamen düzelmişti.sonra yataktan kalktığımda da ağladım çünkü boyum çok uzamıştı.tam olarak kaç cm bilemiyorum ölçtürmemiştim.zaten boyun kaç cm uzayacağı senin eğriliğinin derecesine ve ameliyatın sonunda kaç derece düzeldiğine bağlı.inşallah 10 cm olur )dikiş iziymiş şuymuş buymuş düşünme ben 3 ay önce olmama rağmen izler çok azaldı.doktordan estetik dikiş iste.zaten muhtemelen o da öyle yapacaktır.dikiş alınması falan da çok kolay hiç ağrım olmadı sadece korktum hep.ahmet beyi çok övdünüz merak ettim doğrusu.bir tek onunla görüşmemişim anlaşılan.sen hiçbir şey düşünme yanlız sana tavsiyem ameliyattan sonra ben sinir ilacı kullanmaya başladım çünkü tekrar ameliyat olmam gerekecek yine eğrilecek diye sanırım uyuyamadım sürekli ağladım.sonunda da ilaca başladılar.bunu söylediğim için bana kızanlar olacaktır sanırım ama ameliyat öncesinde ilaç kullanmamı öneren doktor bir arkadaşım vardı ve ben onu dinlememiştim.eğer korkun varsa doktorunla görüş ve ameliyattan sonra psikolojik olarak da rahat ol.bizi de haberdar et olur mu
    bir de ameliyattan sonra korse takılıp takılmayacağını öğrenirsen sevnirim ben takıyorum ve bazı arkadaşlar takılmaması gerek diyo.ahmet bey ne diyor bu konuda merak ettim.sonraaa yastık çok önemli,ha bir de amerikada ameliyattan sonra 2 gün yemek yedirmiyolarmış ben bunu ameliyattan sonra öğrendim.buna da dikkat et.bir de benim ameliyattan sonra odam ziyaretçi doldu ne kadar dediysek de dinletemedik sevilen biriyim herhalde ama sonrasında bunun zararını gördüm,dinlenmen moralini yüksek tutman gerekiyo.ailene de çok önemli görevler düşüyo bu konuda.of yaa benim çektiklerimi çekme diye uzattım da uzattım.sakın korkma bol bol dua et.dediğim gibi ameliyat değil sonrasında yaşadıklarımdan çektim.dilersen yine konuşuruz.bana hastanede takılan lakap uzman hasta,çünkü bu konuda çok araştırma yaptım.nasıl yatılır ne yenilir herşeyi öğrendim.haberlerini bekliyorum semih)

Üye
    moonlight26 Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar bende ahmet alanayın hastasıyım 2 kez ameliyat oldum 2000 ve 2001 de şuan iyim şükürler olsn.
    en son kontrole gittiğimde 2 sene sonra gelmemi söyledile.r kontrole bu aralar gitmem gerek, ama çok korkuyorum, bi sorun çıkarsa diye. :cry:
    sizlere sorum tıp hergeçen gün hızla ilerliyor ameliyat olalı uzun zaman olduğu için şuan ne durumda bilmiyorumç sanırım kifoskolyozda bazı düzeltmeler yapılıyormuş ve çok iyi sonuçlar alınmışç bu konuda bilginiz varsa bana yazarsanız çok sevinirimç eğer böyle bi şey varsa ameliyat olmayı çok istiyorum Allaha emanet olun

Bir de prof. dr ahnet alanay'ın duyduğuma göre açtığı ozel kliniği varmış. telefon numarasını araştırdım, ama bulamadım. bilen arkadaşlar varsa yazaarsa çok sevinirim...

Üye
    aleynaserap Avatarı

Son Giriş
    21.08-2008
    Saat
    11:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ameliyat olmuşsun herhangi bir şikayetin oldumu ameliyattan sonra; geçmiş olsunn ameliyatlardan sonra skolyoz ilerlemez diye biliyorum
    tabiki kendine çok fazla dikkat etmen lazım;

Üye
    moonlight26 Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    10:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim aleyna arkadaşım hayır bi problem olmadı ama tabikii arada ağrılarım oluyor bu da çok fazla ayakta vb... şeylerden kaynaklanıyor. biliyorum kendime çok fazla dikkat etmem gerek ama nekadar dikkat etmeye çalışsamda olmuyor.Malum biliyosunuz bayan olduğumuz için ev işleri falan... neyapcamı bilmiyorum... arkadaşlar bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

CeZa_FAN_38;

sana kimse cevap yazmamış üzüldüm hemen yazıyım dedim.
    sanırım sende tam olarak hastalığını bilmiyosun.eğer eğrilik doğuştansa farklı sonradan başladıysa farklıdır.her ikisinde de tedavi mümkün senin tam olarak sorunun ne eğrilik ne zaman başladı.doktorlar ne söyledi.daha ayrıntılı yazarsan yardım etmeye çelışırım.

Üye
    skolyozuz Avatarı

Son Giriş
    02.02-2009
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA ARKADASLAR
    arkadaşlar bu ameliyattan sonra ne kadar zamanda normal hayata dönülüyor ? bu süreç hakkında bilgi verebilirmisiniz. ahmet hocam herşey yolunda giderse bir ay sonra normal hayata dönebilirsin demişti. sizin tecrüblerinizi de bilmek isterim.

Üye
    safa9191 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2009
    Saat
    16:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam meral bende kifoz ve skolyozdan amaliyat 5 sfer ama hiç bir işe yaramadı açı artıı 80 derece oldu tavsiye edebilcegin PROfesör varmı msn den konuşlaım sefa_lekesiz@hotmail.com

Üye
    bernam Avatarı

Son Giriş
    02.05-2009
    Saat
    14:42
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet benim kızım oldu çok memnun olduk ama şuan hacettepeden ayrıldı.
    gerçekten müthiş bir doktor benim kızım 8-10 kere ameliyat oldu kendisine şuan ayrıldı bizde bilmiyoruz hangi doktora gideceğimizi

Üye
    tenten Avatarı

Son Giriş
    29.06-2009
    Saat
    19:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bernam ben tenten ahmet alanay bey istanbul şişili çağlayan florence nightingale hastanesinde başladı 18 haziranda randevumuz var

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

simsim;
    arkadaşım sen hagi doktora tedavi oldun.
    acil cevap yazar mısın?

Üye
    esmer Avatarı

Son Giriş
    05.09-2009
    Saat
    21:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

telve bende ameliyat olucam en ii prof. dr. arıyoruz bu konuda uzman kişiler var ama güvenemiyorum senin olduğun doktoru tanımıyorum ama aynı hastahanede emre acaroğlu dire bi doktor var kara veremedik senceee

----------

merhaba arkadaşlar bende skolyozdan ameliyat olucam ama çok korkuyorum ban ayrıntılı bi şekilde ameliyattan bilgi verirseniz çok sevinirim yaşımda küçük 15 yaşındayım uffff korku olmasa zor acı çektirn bi ameliyat nasıl olcam bilmiorum

Üye
    kızım Avatarı

Son Giriş
    09.10-2009
    Saat
    10:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar benım kızım doğuştan skolyoz
    amelıyat olacak dr. ahmet alanay yapacak floranceda hacettepeden geçti buraya
    aranızda doğuştan skolyozu olan yada ameliyat olan varmı
    şimdiden teşekkürler

Üye
    demet086 Avatarı

Gerçek Adı
    Demet
    Son Giriş
    14.01-2017
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    merkez-
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu mesajlar hep 2007 nin. Hala bu siteyi kullanana arkadaşlarımz var mı. Meral kardeşim sen 2000ve 2001 yılları olmususn. hala bu siteyi geziyorsana bana msj atabilirmisin.

----------

Merhabalar. İsmim Demet. Ben 2000-2002 yılları arası skolyoz amleiyatı oldum. Ameliyatı mı Ahmet Alanay bey yaptı. Allah razı olsun ondan. Şimid çok mutlu ve huzurluyum. Skolyoz ameliyatı olcak arkadaşlar korkmayın sakın. Ameliyat başarılı oluyor genelde. İlk 1 yıl dikkat edeceksnz kendinize. Bol bol yürüyüş yapaın. Sonra ağrınız eğriliğinz geçiyor. Eğer Skolyoz veya kifoskolyoz la ilgili bilgi almak isteyen arkadaşlar varsa bana msj atabilir. Aklınızda soru işareti kalmasın. şimdi 23 yaşındayım. çok şükür iyiyim. Allah bütün hastalarımıza şifa vesin. Birde bu sitede Bolu lu arkadaşmz var mı merak ettim. Msj larınızı bekliyorum.Sevgilerimle. Sağlıcakla kalın.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon