Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 38 mesajın 31-38 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadâslar bende 43 dereceyle ameliyat olcagim çok fazla boy uzaması olur mu sizce yani kac cm olur en fazla zaten uzun boylu biriyim 😖

Üye
    Sananebea Avatarı

Son Giriş
    23.05-2016
    Saat
    01:40
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ

Sananebea

Kardeşim yaş kac kac yasında amelıyetbıldun derecesı ne kadardı

Üye
    Samet0055 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    16:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Samet0055

@mavininikitonu nerede ameliyat olacaksınız. Geçmiş olsun Allah Yardımcınız olsun..
    Bu arada şunu yazmak istiyorum benim dr skoyozum vardı çok araştırdım bu site veya benzeriydi hatırlayamıyorum 2012 de ameliyat olmayı kendi iradeler araştırarak olmak istedim. Ama kararsızdım ve mecbur olma kararı verdim. Bakırköy Devlet hastanesinde tetkiklerim yapıldı ameliyatım kesindi son gün MR emara girdim doktor bana senin boynun da da sıkıntı var dedi yani dedim şöyle anlattı kuyruk sokumundan boyun da dahil platin takmamiz gerekecek dedi ama bence ağrın yoksa ona hiç gerek yok dedi bende de %48 di skolyoz bende tamam dedim olmak istemedim. Şuan ben işimden firsat oldukça kickboks yapıyorum ve ağrım inanın olmuyor. Eğer mecburi değilseniz ameliyat olmayın boyunuz kısa olsun görünüşünüz çok deforme olmuyorsa o platinin vereceği ağrıyı cekmeyin .. Eğer soru sormak isterseniz mail adresim csamet0055@gmail.com

Üye
    mavininikitonu Avatarı

Gerçek Adı
    Eylül
    Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

mavininikitonu

tesekkur ederim sizede çok geçmiş olsun gerçekten çok zor bir ameliyat Allah yardımcımiz olsun arkadaşlar ben Haydarpaşa numune eğitim araş. Oldum doktorun hakan serhat yanık ve gercekten harika bir doktor öneririm bir hafta oldu ameliyat olalı hastaneden yeni çıktım egzersiz ve yürüyüş yapıyorum ağrılarım büyük ölçüde azaldı denebilir ama sırtımdaki platinleri hissediyorum duz yatamiyorum çok rahatsız bir his veriyor. Ne zamana geçer sizce ve normal midir ? Bir de ben şuan babamın yardımı ile yatagimdan kalkiyorum ve annemin yardımı ile oturup kalkiyorum ne zamana kadar böyle sürer bir ay kadar sonra kendi işimi kendim halledebilir miyim? Şimdiden teşekkürler �� @Samet0055

@Sananebea 17 yaşındayım 43 derece civarı skolyoz 54 derece kifoz ile ameliyat oldum��

ben-ozlem

Evet ben on cm uzadım 😀

Murathan 1919

Arkadaslar bende ameliyat olcam ama tam olarak nereye gtcmi bilmiyorum yardimci olurmusunuz ???

Üye
    isakaynak Avatarı

Gerçek Adı
    ceylin
    Son Giriş
    04.12-2016
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    muğla

isakaynak

Arkadaşlar hangi doktor iyi kızım 7 yaşında ve ilerleyen bir skolyozu var bu sadece skolyoz değil omurilik tümörü amaliyatından sonra ilerleme devam ediyor bilgilendirirseniz sevinirim muğlada yaşıyoruz

Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmed Kılıç
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    18:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Ahmedkilicc

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @isakaynak istanbulda kamil cagri koseyi tavsiye ederim bide izmirde bi hoca vardi 9 eylulde emin alici olabilir hala duruyo mu bilmiyorum ankarada ulunay kanatli gazi hastanesinde

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123