Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Omurga Röntgeni (boy filmi) hakkında..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Hasanben Omurga Röntgeni (boy filmi) hakkında..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Namı değer boy filmi

ssk lar yani devlet hastaneleri bu filmi çekmiyor özel hastanelere sevk etmiyor çok ilginç tir ki böyle
    askeri hastaneler çekiyor tabi ki üniversitelerde çekiyor
    meziyetleri de şu
    estetiğe giriyormuş herkezin bu filmi çekicek durumu olmaya bilir
    cüney şar ın özel kliniğinin olduğu intermedde 420 milyona 2 kare çekioyrlar yazık devletimizin bu konuya el atması gerekli
    maddi duurmu çok kötü olan aileler çocuklarının rahatsızlığını öğrenemesin mi çektiremeyeceği için

sevilla

devlet hastanelerinde çekmiyorlar bu röntgeni..üniversite hastaneleri ise aşırı kalabalık sana 4ay blemedin 6ay sonra gün veriyorlar günü ozamana kadar insan beklemekten kafayı yer heralde?
    Neyse o cüneyt şar'a gelince işi ticarete dökmüş resmen özel muaynanesiine gittim 200ytl bayıldım adam bana doğru düzgün bişey anlatmadı daha sonra başka sorun yoksa çıkabilirsin ben üniversite hastanelerinde ameliyat yapmıyorum dedi ve yolladı beni bende başka bir doktora gittim tabiki zaten allah ondan razı olsun Prof. Ünsal DOMANİÇ... o beni sağlığıma kavuşturdu cüneyt bey gibide yapmadı çok ilgilend ve ist. ünv. tıp fakültesinde(çapada)ameliyat oldum çok memnunum cüneyt beyde ordaydı ve ameliyat ediyordu hastalarını bana niye ameliyat etmyorum dedi anlamış değlim ama iykide olmamışım ona her ŞERde bir HAYIR varmış bunuda gördüm,,
    ORTHAROD görüntüleme merkezine isteyenler gidebilir istemeyenlere eve bile röntgen çekmeye geliyolar hemde 180 ytl arka ve ön röntgen beklemeye 4ay değmiyo çapanın arkasında kalıyor arkadaşlar benimde kontorole az kaldı orda çektirn bence en uygunu orası
    geçmiş olsun!.....

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

ademaltay

ewet dediğiniz gibi ssk nın bu konuda bi çalışması yok bende özel çektirdim 350 ytl ye mal oldu ama sonucta yapmak zorundayız sanrıım zamanla bu sorunlarda azalır her filmi istediğimiz yerde buluruz

Hasanben

sevilla anlamış olman lasım adamın derdi para üniv de yapmıyorum özel de yaparım demeye getirmiş aynen benden de 180 ytl almıştı fii tarihte

ve çok soğuktı azmi bey de öyle allah tan benim doktorun dünya iyisi doyumsuz bir hekim çok şanslıydım sapasağlamım şuan

EsRaNaS

BENCE HER YERDE ÇEKİLMESİ GEREKİYOR BU FLİMİN .ÖZELLER ÇOK PAHALI EVET.

egeuni84

Boydan filmin detayları hakkında bilgi verirmisiniz?

Hasanben

hıhı evt ve çok can sıkıcı bir duurm özel de çekilemez ki herkez

devlet hastanelerinin el atması lasımbu duruma azslında büyük bir azınlık sağlık bakanlığına dava açsa kazanılabilir

İdyopatik Skolyoz

hasanben sana cook katılıyorum arkadasım..ben konya dayım.yasadıgım yerse ereglı..burda yok özel film cekılmıyo..özele de gıtmem saten.konya ya gıderım meram tıp a yıne de özel e asla para wermem..bende ıste kontrollerımde konya da cektırıyorum röntgenı..

saten su anda doktor doktor gesıorum we arastırmalar yapıorum..o yüsden öle kontrole de daha gıtmıyorum.. muayene ıcın gıttıgım her doktor cektı bu özel filmi.. ins hepsı de ceker..çünkü özel e gıtmem..allah ıns gıtmek zorunda bırakmaz.dewleeeeettt artık duyun ya sesımızı..

bu ssk we dewlet hastanelerı ne zaman ınsanların bı ısıne yarıycak cok merak edıyorum.. :?

egeliefe boy röntgeni

herkeze selam,benim eşimde skolyoz hastası ve yazdıklarınızı okuyorum arkadaşlar ama siz demekki tam olarak araştırmadan özellere gitmişsiniz.eğer sosyal bir kuruma bağlıysanız zaten devlet hastaneside olsa,ssk da olsa eğerki kendilerinde yoksa yani yapamıyorlarsa sevk ediyorlar.biz MR samatya da çektirdik,boy filminide çapa da çektirdik öyle sırada yoktu.bir iki gün sonraya gün veriyorlar.herkeze sağlıklı günler diliyorum.

Hasanben Re: boy röntgeni

valal mr için sevk etitiler ama boy filmi içn etmiyorlardı nasıl oluyor bu iş

ben mr ı zaten özlede çekilmiştim

bağdat caddesi intermedde sanırım

saddd skolyoz filmi:)

arkadaslar skolyoz filmini baltalimanı devlet hastanesinde çekiyorlar ve ssk lılara ücretide almıyorlar bilginiz olsun... danışma:0212 323 70 75-200 sorabilirsdiniz bu numaradan.sosyal güvencenız yoksada 60 ytl miş fiyatı

my_heart ..

valla ben kocaeli üniversitesinde hiç sıra beklemeden çektirdim çünkü doktorlar beni tanıyordu ve bu yüzden hiç bi sıkıntı çekmedim bence doktordan doktora fark var bu konularda

tugba_torun

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar ben çektirdim ama dediğiniz gibi para ödemedim ve çapada yaptılar ameliyatımıda orda olmuştum tek bi ilaç dışında hiç bir ücret ödemedimcüneyt şar hocaya laf söylemeyin bence. o olmasaydı ben şuan nasıl olurdum bilmiyorum evet sert görünüşlü ama galiba ben kendimi sevdirdim her soruyu sordum çok güzelde cevaplar aldım aynı şey azmi hoca içinde geçerli.çapa ortopedi ve travmatoloji bölümündeki hocalar ve asistan için ne desem az bile,ssklı olduğum halde düşünün yani

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye