Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 10 1 2 3 4 5 ... SonSon
Toplam 139 mesajın 1-15 arasındakiler
Skolyoz ameliyatı olmaya karar verdim. Hangi doktoru önerirsiniz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

sultans

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar 21 yaşındayım.bende sizler gibiyim.yani kamburluk ve belimde bi kayıklık var.amelita olmak istemedim ve hiç raştırma yapmadım buzamana kadar ama artık ameliyat olmak enazından tedavi veya muayene olup durumumu öğrenmek istiyorum.hepinizden türkiyede bu konudaki uzman doktorların telefon,adres ve hastanelerini önemle rica eidyorum...yapacağınız yardımlar için hepinize teşekkür ediyorum..sağlıcakla kalınn
    mustican bence bu kadar kişiden bukadar doktor ismi alırsan kafan allak bullak olur.forumdan ameliyat olanları takip edersen daha iyi sonuçlar alacağına inanıyorum.
    ama illa isim istiyorsan ve kanıt iki ay önce baltalimanında temel tacal ve mehmet akif kaygusuz tarafından ameliyat edildim.şuan bi problemim yok.
    hastane numaralarına da baltalimanı yazarak internetten bulabilirsin.geçmiş olsun

hazanmevsimleri

slm ben bir ay önce haydarpaşa numune hastanesinde ameliyat oldum.18 tane vida takıldı ameliyat 8 saat sürdü.şuan ağrılarım iyice azaldı ve gün geçtikçe daha da iyiye gidiyorum.benim tavsiyem omurga istanbul DR CİHANGİR İSLAM ' ın önderliğinde.kendisi muayene edip ameliyat teşhisi koyduğunda istenirse sigortadan ameliyatı yapıyor.Her hastalık gibi önceden teşhis ve tedavisi önemli.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

ada

ibni sina hastanesi//ortepedi bölümü**prf.dç.dr.derya dinçer***

ben 10 yıldır onun gözetimi altındayım...lakin şu bir gerçekki //ameliyatımı gerçekleştirmedi**nedenine gelince çok riskli olduğu görüşünde skolyoz bölgesinin**en azından kasaplık yapmıyor ve şunu söyelebilirm ki;

eğer düzelme şansın varsa bunu net ve açık sölüyor..yoksa bence olup acı çekme boşuna düzelme yok diyebiliyor...

reality

ibni sina hastanesi//ortepedi bölümü**prf.dç.dr.derya dinçer***

prf.dç.dr demişsiniz ... dç'nin anlamı nedir acaba ?

Deniz

çapa tıp fakültesi de bu konuda uzman ben orda iki kez kifoz ameliyatı geçir dim adamlar gerçekten konusunda uzman doktorum Cüneyit Hoca idi azmi hocayıda sanki ordan tanıyorum 10 yıl evvel doç olan Cünayit Şar Galiba şuanda orda bu konuda Profluk yapıyor Çapada da muayne ol derim.Allah Yardımcın Olsun.Ama sana Tavsiyem omurilik Ameliyatı için Yaz aylarında Düşünme çok zorlanırsın Alçı Yatagı Korse vs.vs

reality

Ameliyat sonrasında alçı yatağı - Korse vs çok eskilerde kaldı

ada

profösör doçnt doktor anlamında yazmıştım..adam tek bir alanda uzmanlaşmış o da skolyoz...ve sürekli amerikaya gidip yenilikleri takip ediyor..en öenmlisi olabilecek bişeyse yaparım diyor..olmayacaksa umut vermiyor ve acı çekmene değmez uğraşma diyecek kadar da işinin ehli..

reality

Anladım ... Ancak aynı anda doçent ve profesör olmak mümkün değil ... Çünkü profesör doçentin bir üstüdür ... Yani Uz.Dr - Yard.Doç.Dr. - Doç.Dr. - Prof.Dr.- Ord.Prof.Dr. diye devam eder ... Yani doktorunuz doçentlikten profesörlüğe yükselmiştir :wink:

ada

yani adam artık aşmış anlamında kullanmıştım kardeşim

reality

Anladım Bir kaç kişiden daha duymuştum bu hocayı ... Hatta ben bayan sanmıştım , erkekmiş ... Allah yardımcın olsun , inşallah düzelirsin ... :wink:

ada

sağol arkadaşım ama benim ameliyatım olmadı risk çok yüksek felç kalma riskim..kontrolü altında yaşamıma devam etmekteyim

Kamelya

bende Çapa'da Cüneyt Şar'a ameliyat oldum ve şu an çok iyiyim.Kesinlikle tavsiye ederim.

Deniz

EVET KAMELYAYA BENDE KATILIYORUM CÜNEYİT ŞAR BENIMDE DOKTORUMDU VE ÇOK MEMNUNUM AMA KENDİSİ KONUSUNDA ÇOK TİTİZ DİR

denizince

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    kamelya ve deniz arkadaslarım bende şuan çapaya geldim vee doktor ufuk beye gidecem yarın ama cüneyt şarı hiç sölemediler.erol abi var ortepedi anestezide o bana bunu tavsiye etti.ama eğer mümkünse cüneyt şarı birazdaha açarmısınız bana...

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 10 1 2 3 4 5 ... SonSon

LinkBacks (?)

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye