Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

mehmet altun 3. derece aort yetmezliği için hangi oranda rapor verilir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkese slm arkadaşlar
    size 2 sorum olacak cevaplarınızı bekliyorum.

3. derece aort yetmezliğim var akut romatizmal ateş geçirdim
    9 yıldır her ay deposilin kullanıyorum ve aso değeri buna rağmen 300 ün altına düşmüyor.

özürlü raporu alabilirmiyim
    ve bu raporla bu rahatsızlıkla ömms sınavına girebilirmiyim ve askerlik yapmadım doktor kesinlikle almazlar dedi sizlerden görüs bekliyorum

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:10
    Yaşadığı Yer
    Konya

KKELEBEKK

Kalp Yetmezliği:

EVRE I:
    Fizik muayene veekokardiyografi ile hafif kalp yetmezliği tanısı konulan ve NYHA sınıf–Ihastalar: % 10

EVRE II:
    Fizik muayene veekokardiyografi ile kalp yetmezliği tanısı konulan, ejeksiyon fraksiyonu %50-60 olan ve tedaviye rağmen NYHA sınıf –II hastalar: % 30

EVRE III:
    Fizik muayene veekokardiyografi ile kalp yetmezliği tanısı konulan, ejeksiyon fraksiyonu %30-50 olan ve tedaviye rağmen NYHA sınıf –III hastalar:% 50

EVRE VI:
    Fizik muayene ve ekokardiyografi ile kalpyetmezliği tanısı konulan, ejeksiyon fraksiyonu % 30’un altında olan veya NYHAsınıf –III-IV hastalar:% 100

mehmet altun

peki ömss hakkında bilginiz varmı

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:10
    Yaşadığı Yer
    Konya

KKELEBEKK

ÖMSS sınavına katılabilirsiniz ancak, ikinci ÖMSS sınavı 2 sene sonra yapılacaktır.

mehmet altun

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkür ediyorum
    Allah razı olsun