Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 39 mesajın 31-39 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efkarlı Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadasım benım aylıkta cıktı bence hıc elını vurma dahada kotu olabılır sonucta %10 un üzerinde almıssın bana 300 tl aylık baglandı senın ne durumda oldugunu bılmıyorum ama oturan boga bunu okur ve senın degerlendırmenı yapar ayrıyeten benım 25 aylık bırıkıntım vardı onuda aldım oturan bogaya cok cok tesekkur ederım eyer bu mesajı okursa cunku ben bu sıteden yola cıkarak bu ıslerı yaptım

Üye
    kadarsiz Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    19.02-2014
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende tibia parcalı kırık fibula kırık vardı ortepediye girdim yazdı oran vermedi fizikçi 18 yazdı heyete girdim cıktım verdigim kagıdın en altına 18 yazdı bu süreklimi oluyor trafik sigorta vericem

Üye
    storm Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    10.07-2014
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

önceliKLe herkeze selamlar..benimde 1 yıl once kadar yuksekten dusme sonucu sol tarafımda parcalı femur kırıgı olustu cıft platın takıldı hemen hemen dıze kadar omur boyu kalıcı olcakmıs topukta kırıldı cıwı takıldı o duzeldı blegımde ne oldgunu kımse bılmıyor yumusak doku zedelenmesı wardır gecer dıyolar..bundan oncede parmagımın bırınde tendom kopması oldu parmak calısıyor ama tam anlamıyla degıl..kalcam agır bırsey kaldırıyım yada fazla yurıyım agrı yapıyor...hıc rapor falanda almadım amlyat bıttı cıktım hastaneden..
    % de kac sakatım ben ..

Üye
    efkarlı Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    18:47
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ümit bey ben iş kazası gecırmıstım benım de femur parcalı kırık olustu ben heyete gırdım ayagımda 4 santım kısalık olusmus ve 26 rapor aldım

Üye
    storm Avatarı

Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    10.07-2014
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalçamda femur kırığından ötürü 2 adet platin bulunmakta..topoğum kırıldı ve aynı ayak bleğimde sözde yumuşak doku zedelenmesi var 1.5 senedir iyleşmedi gitti..sol el parmağımda tendom kopması oldu oda %70i çalışıyor...bunlardan ötürü bana % kaç rapor verirler....tek amacım bi yerde iş edinebilmek ya girdiğim işten verimsizim die çıkarılıyorum ya platin oldugunu sogleyınce direk almıyorlar..

Üye
    levent turkak Avatarı

Gerçek Adı
    levent turkak
    Son Giriş
    11.11-2014
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar ben av tufegiyle vuruldum sol femurdan 8 parca kirik var
    sinirlerde de zedelenme var amelyat olali 8,5 ay oldu 2 platin var
    kemiklerden biri kaynamadigindan tekrar ameliyat olmamı soyledi
    doktor bacagimin 2cm ile 4cm arasi kisalacagini soyledi
    daha ameliyat olmadim ama tahmini % kac rapor alirim
    ayagimi tam katliyamiyom ve ayak bileginden aşagısı surekli uyuşuk
    cevabınız icin şimdiden teşekurler herkesede allah şifa versin amin.

Üye
    fevvez Avatarı

Gerçek Adı
    fevzi
    Son Giriş
    05.11-2015
    Saat
    19:01
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 15 08 2014 tarihinde trafik kazası geçirdim sol ayakta kırıklar meydana geldi sol tibfibula kırığı ameliyat oldum ayağımda 2 platin var kaza tek taraflı yani vuran araç kaçtı kaza tutanağında kusurum yok 35 yaşındaydım ne kadar tazminat alırım bilgisia i olan varsa lütfen yardımcı olurmu acabayüzde 4 raporum var

Üye
    ahmetbjk Avatarı

Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arda'lar s.a ben trafik kazası geçirdim kaza sonucu sağ ayağıma tıbıa pilotsa kırığı için platin koydular plota kırığı olup ileşen varmı bide ben Kaza yapıtımda ssk yoktu geçici iş göremezdik parası trafık sigortasından taleb edebilirmiyim suç karşı tarafta

Gönülyarası bana biraz bu tıbıa plota kırığı Hakkı'nda bilgi verirmişim bundan dolayı oran cıktımı size çıktıysa ne kadar cıktı kırığın kapalı kırıkmıydı acık kırkımıydı

Üye
    mineeeee Avatarı

Son Giriş
    17.09-2016
    Saat
    01:29
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili Kazazede;
    2013 1. ayında trafik kazası geçirdim.Otomobilin arka tarafındaydım.Sağ omuz kırık. Sol omuz hem kırık hem çıkık.Sağ diz lifler kopmuştu.Sol ayak bileği 3 kaburga ve 2 boyun omuru kırığı.Çok şükür iyiyim.Ama sağ dizimi tam olarak hala bükemiyorum. Sol omzum Fizik tedavi de almama rağmen halen tam olarak geri gitmiyor. Şu anki durum sağ omzum yanlış kaynamış kırılıp platin takılması gerekiyormuş. Üzerine yatamıyorum Öne doğru 1 dk bile havada tutamıyorum. Doktorum böyle idare et kırmayalım dedi.Sizden öğrenmek istediğim sigorta şirketi kazadan dolayı ödeme yapıyormuş yeni öğrendim.(Ve öğrendiğim kadarıyla da bu para hakmış ve helalmiş.) Ben sağ omzumun kırığından dolayı böyle biR talepte bulunabilir miyim? Nereye nasıl müracat edicem. Bu konu hakkında bilginiz varsa ve paylaşırsanız çok sevinirim.TEŞEKKÜRLER...

Not: Arkadaşlar,ben kazazede yazdım ama bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123