Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    reis3542 Avatarı

Gerçek Adı
    ÜMİT YAŞAR
    Son Giriş
    30.07-2015
    Saat
    13:56
    Yaşadığı Yer
    izmir

reis3542 ICD kalp pili olanlara yüzde kaç oranında rapor veriliyor?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ICD takılıp rapor alan varmı yüzde kaç veriyorlar

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun

Bacıbey

Sakatlık oranı cetveline göre ICD kalp pili olanlara verilen oranlar:

c) aritmi nedeniyle İCD implante edilmiştir:% 30
    2-Kişinin aritmisini düzeltmek amacıyla ablasyon veya cerrahi işlem veya İCD implantasyonu uygulanmıştır, fakat semptomları devam etmektedir (fonksiyonel kapasite 3):% 50

Üye
    reis3542 Avatarı

Gerçek Adı
    ÜMİT YAŞAR
    Son Giriş
    30.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

reis3542

slm bir ay kadar önce ıcd kalp pili takıldı ve ayrıca bir sağlık raporu verdiler mesleğini yapamaz gibi tam olmasada ona yakın şimdi özürlü sağlık raporu için başvurdum ve eylül 17 ye randevu verildi benim sorum şu bende çok eskiden kalma vücudumda ve omuzumun kolla birleştiği eklem yerlerinde bacaklarımda kafamda yanık var eylüldeki heyete onuda sunmak istiyorum bu yanıkları bir yere göstermeden direk heyettemi söyliyeyim yoksa daha önce bir doktora başvurup nasıl bir rapor istemem gerekiyor salı gününe genel cerraha randevu aldım ama karşısına çıkınca ne diyeceğim ve ne gibi bir isteğim olacak bilmiyorum yardımcı olup beni bilgilendiririrseniz çok sevinirim saygılarımla

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun

Bacıbey

Yarın genel cerraha bahsedin yanıklarınızdan mutlaka, yanıklardan da oran alınabiliyor. Ne sıkıntınız varsa anlatın. İnşallah insan evladı bir hekime denk gelirsiniz de konuşturur sizi. Sonucu alınca buraya yazar mısınız?

Üye
    reis3542 Avatarı

Gerçek Adı
    ÜMİT YAŞAR
    Son Giriş
    30.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

reis3542

genel cerrah pilastik cerraha gitmem gerektiğini söyledi ayın 17 sine randevu verdi

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun

Bacıbey

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yanıklarınızdan dolayı oran alırsanız buraya yazar mısınız?