Sayfa 43 / 68 İlkİlk ... 3339404142434445464753 ... SonSon
Toplam 1010 mesajın 631-645 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bluescreem Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    15.07-2015
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    van

bluescreem

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hocam bende hastahaneye 90 olması gerektiğini söyledim 60 yaş üstünü eklemediklerini belirttim yanlız hastahaneden verilen cevap
    şu oldu sinir sistemndeki %10 nun yaşlılık olduğunu söylüyolar genele yansıtmadıklarını söylüyolar böyle bişey olabilirmi

Üye
    QuiLLs Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    27.09-2015
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara

QuiLLs

Beyin ve sinir cerrahisi bölümünde muayne oldumu babanız? olmadı ise dedikleri doğrudur.

Üye
    bluescreem Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    15.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van

bluescreem

olduk hocam muyene etti babam yürüyemiyor o yüzden bişeyler yazdı hasta muayene kağıdına.

bu arada hocam raporu aldığımız hastahane yeni rapor vermeye başladı ve benim söylediklerimden sonra kurul başkanının biraz lafı gevelediğini gördüm ve muayene kağıdını görmek isteğimde göstermediler

Üye
    QuiLLs Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    27.09-2015
    Saat
    15:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara

QuiLLs

Hastane başhekimliği ile görüşmenizi ve bunun sizin yasal hakkınız olduğunu yazlı bir dilekçe ile tarih sayısını alarak başvurun sonrasında sözlü görüşün yasada 60 yaş ve üstü diyor sinir sitemi ile ilgili bir açıklama yok yaşlılık sadece sinir sisteminde olmuyor başhekimliğe yapıcanız kararlı baskı sonuç verecektir ordan da olumsuz cevap alırsanız Başka bir hastane den başka bir rapor almanızı tavsiye ederim. Oda olmadı BİMER'e şikayet ede bilirsiniz baş hekimliğe bununda kırıcı olmadan söylemenizde yarar var.

Üye
    bluescreem Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    15.07-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van

bluescreem

tesekkür ederim hocam mecburen bimer e şikayet edecem hastahaneyi ikna edemiyorum

rahmibasaran

Sarasota hocam merhaba.siz bu işlerden anlıyorsunuz ben yeni üye oldum kullanıyorum.şimdi geçen gün de size sormuştum oranlarla ilgili.bendeki oranlar şunlardır bi yeniden hesaplar misiniz? 60 puan kronik böbrek yet.20 puan diyabet 10 hipotansiyon.(50 koroner arter hastalığı klass 3 )(30 da kalp Kapak hastalığı klass 2 imiş. ) 1 puan da fizik tedavi verdi.noroloji doktoru yoktu ona gelince gireceksiniz dendi.otv amaçlı başvurduk. 90 ediyor mu bunlar.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA

KKELEBEKK

@rahmibasaran evet % 90'ı geçiyor.

rahmibasaran

Bazı sitelerde 89.8 gibi küsürlü çıkıyor ondan sordum.

sarasota

değerli kardeşim bu şekilde 86 yapar maalesef 90 alamassın @rahmibasaran

rahmibasaran

Hocam nasıl hesaplanıyor bilmiyorum.siz kalpten en yüksek puanın geçerli olur demistiniz ama aynı branştan çeşitli hastalıklara verilen oranlar hep birleştirilmiş.bu sitede de gördüm adamin hem 60 hem 20 puanı var hem de aynı branştan ikisini birlestirmisler.balthazarda göre hesaplanıyor evet ama siz hangi şekilde hesapladiniz birleştirilme olayıni mi ben yanlış anladım yoksa.kusura bakmayın çok soru soruyorum çünkü bilmiyorum.aynı oranları başkasına soruyorum hep farklı cevaplar gelince anlayamıyorum. İyi ramazanlar dilerim efendim.

Daha önceki sayfaları da okudum kalpten alınan iki oran var mesela ikisini birleştirmisler.

sarasota

arkadaşım kalpten iki ayrı oran birden vereceklerini sanmam ben görmedim şimdiye kadar burda ben 50 olanını hesapladım sizin adınıza ve sonuç bu çıktı dilerseniz bunu bir kardioloğa sorun derim

rahmibasaran

Anlatmak istediğim tam olarak şu:kalpten çeşitli hastalıklara bağlı olarak 3 tane oran aldım. Bunlardan bir adet puan elde edilecek ve kardiyoloji puanı olarak yazılacak. Kardiyoloji puanım oluşturulurken elimdeki kalbe ait farklı farklı hastalıklarının puanı birleştirilecek mi yoksa en yüksek hastalığıma verilen puan yazılıp diğerleri es mi gecilecek

Amma yordum sizi ha

sarasota

kısaca söyliyim o zaman en yüksek oran verilecek

rahmibasaran

Anladim peki 86 yi 90 yapmak için kaç puan almam daha gerekir.noroloji dr olmadığı için onun muayenesi bu haftaya kaldı. Diyabetik nöropati falan onlara puan geliyor mu

sarasota

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    en az 30 puan daha alman gerekir ki net 90 olsun

Sayfa 43 / 68 İlkİlk ... 3339404142434445464753 ... SonSon