Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa21 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:18
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

mustafa21 Sakatlık raporuma yeni ibareler ekletmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    elimde olan özürlü raporuma daha başka haklarım olan ibarelerimi ekletebilirmiyim ekletebilirsemse nasıl bir yol izlemem gerekir nasıl yapabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim her iş için ayrı ayrı heyete girmemi söylediler hastaneden bana yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    okaneren Avatarı

Gerçek Adı
    OKAN
    Son Giriş
    28.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    konya

okaneren

kardeş formda sağlık raporları bölümündeki dilekçeyi bir incele. öyle her hak için sağlık raporu almak gibi bir durum söz konusu değildir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Raporu hangi tarihte almıştınız? Hangi ibareler eksik? Raporu ne için kullanmak istiyorsunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mustafa21 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

mustafa21

öncelikle mrblar ben raporumu resmi kurum sevkiyle aldım maliyenin ücret ödememek için aldığım tarih 27.02.2012 ben elimde hazır olmasını istiyorum sakatlık vergi indirimi,H sınıfı ehliyeti alabilir, resmi kurum ve kuruluşlarında çalışabilir,vergi muhafiyetinden faydalanabilir gibi ibareler ekletmek istiyorum yardımlarınız için şimdikten tşkller

Üye
    ali fikri Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul artvin,arhavi

Üye
    CrystaL Avatarı

Gerçek Adı
    Ferman
    Son Giriş
    03.12-2016
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

CrystaL

1 Ay Uğraştım Fakat Eklemediler Bimer Şikayet Yazdım Eklemediler Gene Tartıştım Kavga Eşliğine Geldik Gene Düzenlenmedi Eklenmedi Yeni Rapor Çıkarıcaksın Dediler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Yeni rapor için başvurduğunda da "yakın zamanda rapor almışsınız, yeni rapor veremeyiz" derle! Al yerden bi odun, geçir kafalarına!

Sürücü belgesi hariç her işte kullanabilirsiniz üzerinde oran bulunan raporunuzu...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mustafa21 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

mustafa21

tşk ederim cvbınız için yani elimdeki 2022 kapsamlı raporumu ehliyet hariç her işte kullanabilirim diyorsunuz değilmi erken emeklilik için vergi indiriminde özellikle kullanabilirim değilmi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Doğrudur. Üzerinde oran bulunan raporu sakatlık indiriminden yararlanmak için vergi dairesine verebilirsiniz

Üye
    mustafa21 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır

mustafa21

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok tşk ederim çok mutlu oldum bu rapor almayı erken emeklilik için istiyordum