Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
İstanbul'da sağlık kurulu raporu alınabilecek hastaneler..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

alfi İstanbul'da sağlık kurulu raporu alınabilecek hastaneler..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhabalar,

Yeni çıkan kanuna göre İstabul içinde açaca hangi hastaneye gitmek gerek.

Benim geçenlerde sarıyer tarafında işlerim vardır. Sarıyere gittim. Ve aklımda kaldığı kadrıle hem sarıyer hemde istinye devlet hastanesi heyet raporu verme konusunda yetkili hastanelerdi. En önemlisi daha az kalabalık vardır diyerek.

Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi ve İstinye Devlet Hastanesi hastanesine gittim.

Evet gerçektende hastanede çok az kalabalık vardır. Bende yetkili kişilere vergi indirimi için rapor almak istiyorum bunun içinde heyete girmek istediğimi söylediğimde ise. Bana daha yetkili bir hastaneye gitmemi söylediler. Bende apışıp kaldım

Ama devletin açıkladığ ve resmi gazetede yayınladığı listede rapor için isimleri var. Devlet bunlara gerekli eğitimleri vermiyor mu? Oralarda olan özürlüler nereye gidip rapor alacaklar.

İşte bu yüzden bu okur yazar cahillerden dolayı bu yeni kanuna göre istanbul avrupa yakasında hangi hastaneden rapor almak gerekiyor.

OturanBoğa

Özürlü Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastaneler ve Hakem Hastaneleri
    İstanbul - Arnavutköy Devlet Hastanesi
    İstanbul - Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Büyükçekmece Devlet Hastanesi
    İstanbul - Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Paşabahçe Devlet Hastanesi
    İstanbul - İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Esenyurt Devlet Hastanesi
    İstanbul - Silivri Prof.Dr. Necmi Ayanoğlu Devlet Hastanesi
    İstanbul - Başakşehir Devlet Hastanesi
    İstanbul - Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Kağıthane Devlet Hastanesi
    İstanbul - Eyüp Devlet Hastanesi
    İstanbul - Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi
    İstanbul - Tuzla Devlet Hastanesi
    İstanbul - Şile Devlet Hastanesi
    İstanbul - İstinye Devlet Hastanesi
    İstanbul - Pendik Devlet Hastanesi
    İstanbul - Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi
    İstanbul - Prof.Dr.N.Reşat Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi
    İstanbul - Bayrampaşa Devlet Hastanesi
    İstanbul - Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
    İstanbul - Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Tacirler Eğitim Vakfı Sultanbeyli Devlet Hastanesi
    İstanbul - Üsküdar Devlet Hastanesi
    İstanbul - Bezm-i Alem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi
    İstanbul - İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi
    İstanbul - İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi
    İstanbul - Sağlık Bakanlığı - Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Maltepe Üniversitesi Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Kasımpaşa Asker Hastanesi
    İstanbul - Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Komutanlığı
    İstanbul - Gümüşsuyu Asker Hastanesi
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

karakeçili

bülent bey Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi bir hakem hastane mi? bunu merak ettim. teşekkürler.

OturanBoğa

İstanbul'daki hakem hastaneleri:

İstanbul - Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Bakırköy Prof.Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    İstanbul - Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

zafer demir

bende bu sayfayı okumuştum listeye bakıpta hareket ettim malesef esenyurt devlet hastanesi vermiyor. büyükçekmece devlet hastaneside tam teşekküllü degil

OturanBoğa

Allah allah! Zafer, Esenyurt ve Büyükçekmece Devlet Hastaneleri listede varken, nasıl rapor veremezler anlamadım. Bu konuda Sağlık Bakanlığı'na yazıp sormak lazım sanırım...

Üye
    Gerçek Adı
    Can
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    13:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Büyükçekmece

..can..

Büyükçekmece Devlet Hastanesinde bir kaç hafta önce H ehliyet için özel tertibatlı araç kullanabilir raporu aldım ... Hastanenin duvarlarında engelli raporu eylül yada ekim ayında verilicektir yazıyodu ...

Landish

İstanbul - İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    listede olmasına karşın, gecen hafta hastaneye sordum vermiyoruz dediler!!

OturanBoğa

Listede adı geçmesine rağmen nasıl olup da rapor vermiyorlar, bilemiyorum. BİMER eliyle Sağlık Bakanlığı'na sormak sormak lazım!

xman5734

İstanbul - Arnavutköy Devlet Hastanesi'de vermiyor sımdı aradım sordum kım nereye yada nereye basvurup solemek lazım yada sıkayet etmek lazım yada verılmıyr yazsınlar bosa ınsanlar perısan olmasın yazık bırılerı yada her hangımız LÜTFEN ALLAH rızası ıcın bu işi cozelım kalın saglıcakla

Başvuru Tarihi : 21.12.2011 Başvuru Sayısı : 923
    Başvurunuzu bu tarih ve sayıyla takip edebilirsiniz.
    Lütfen Kaydediniz
    BEN BU SEKILDE BU TARIHTE SIKAYET ETTIM INS IYI BI SONUC CIKAR.

osman_soydan

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Üsküdar Devlet Hastanesini tavsiye ederim: Üsküdar Devlet Hastanesi

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye