Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Tek böbrek ve Panik Atak için yüzde kaç oranında rapor verilir? [Soru]
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ZAKU Tek böbrek ve Panik Atak için yüzde kaç oranında rapor verilir? [Soru]

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    merhaba arkadaşlar, benim tek böbregim var. belediyede şöför olarak çalışmaktayım. 5000 günüm var. üç yıldır panik atak hastasıyım, ilaç tedavisi görüyorum. ilaçları iki gün bırakınca nöbetler başlıyor. ben yüzde 40 rapor alabilir miyim?
    lütfen beni aydınlatır mısınız?

OturanBoğa

Hangi hastalığa yüzde kaç oranında işgücü kaybı verileceği, şu cetvele göre belirlenir: Cetvel
    Tek böbrek ve Panik atak için yüzde kaç oranında işgücü kaybı oranı verileceğini o cetvelden bulup, sonra Balthazard Formülü (madde 11)'ne göre iki oranı toplayacaksınız.
    Toplamda %40 ve üzerinde işgücü kaybı varsa, (sigorta başlangıç tarihinize göre değişmekle birlikte) 15 yıl ve 3600 gün pirimle emekliliği hak etmiş olacaksınız

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

ZAKU yeni rapor oranları hakında

arkadaşlar ben tekböbrekli olan biriyim askerden üçay sonra rapor verdilergönderdiler şuan belediyede şöförlük yapıyorum üç yılda panik atak hastasıyım ilaçla yaşıyorum ilacı almadımı nöbetler başlıyoben vergi indiriminden nasıl yaralanırımcetvele baktım yüzde 15 diyor tek böbrekli olana yeni kanundan haberiolan varmı yüzde 40 alabilirmiyim aydınlatırsanız sevinirim saygılar

ZAKU vergi indirimi

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben önce bir soru sormuşdum hala kesin cevap alamadım ben tek böbrekli olarak üç ay askerlik yaptım ve raporla askerlik bitti belediyede şöförlük yapıyorum üç yılda panik depresyon hastasıyım heyet raporum var ilaç kulanıyorum ilacı almadımı ataklar başlıyor ben bu halimle vergi indirimin den yararlana bilirmiyim bilgisi olan lütfen aydınlatsın ama bbilgisi olan selamlar

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye