Sayfa 22 / 29 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon
Toplam 422 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    salih2934 Avatarı

Gerçek Adı
    salih demirel
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    08:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul

salih2934

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: martigen Mesajı Gör
    Haseki'ye gittim. Ama saçma sapan bir şey yüzünden pazartesiyr uzadı işim.
    rahatsızlığınız neydi bende vergi indirimi için rapor alıcam nasıl randevu alabiliyoruz

Üye
    eakinns Avatarı

Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    12:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

eakinns

Benim bypass kalbimde delik vardı hala var ama zararsız diyorlar yüzde 30 rapor aldım sizce normal mi benimde en az 40 almam lazımdı benden kan tansiyon felan istemediler bu konulara yabancıyım biraz raporum çıktı itiraz uzun sürüyor diyorlar raporum hasekiden çıkarttım sizce yeniden mi başlayayım ya da itiraz mi edeyim

sarasota

ameliyat olmanızın verilecek oranla direk bağlantısı yoktur sizin kalbinizin durumuna göre rapor verilir anlaşılan kalbinizde pek problem yok olmasında zaten kalp çok hassas bir organdır ef niz gayet iyi sanırım yoksa yeterli oran verilebilirdi

Üye
    osuludag Avatarı

Gerçek Adı
    osman uludag
    Son Giriş
    11.02-2016
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    ankara

osuludag

Herkese merhaba arkadaslar bu raporu çıkarma işi çok mu uzun ayırıyor ocağın 10 undan beri uğraşıyorum ankara numune de hala bitmedi başta eko için ıçine 12 gün beklettiler sonra holter için 10 gun şimdi holter sonucu için en erken5 gün bekleyeceksin diyorlar bukadar mi yavaş işler hersey daha kim bilir ne için bekletecekler

Üye
    ad1l2 Avatarı

Gerçek Adı
    adil
    Son Giriş
    27.04-2016
    Saat
    21:25
    Yaşadığı Yer
    samsun

ad1l2

hocam rapor işi uzun sürmemesi gerekir hatta rapor çıkarırken doktora direk giriyorsun sıra beklemeden zaten doktorun senin durumunu bilir farklı doktora gitsen bile verileri bütün doktorlar görebiliyor yani durumunu raporunu hastalığını tek bir sisteme bağlı olduğu için diğer konuya gelince ekoya holtere gerek yok rapor çıkarmak içinbenim bildiğim o işte bir terslik var normal şartlarda rapor işi en fazla 3 gün sürer ama dediğim gibi senin durum biraz farklı galiba

sarasota

gittiğin hastane olayı abartmış bu nedir yahu hadi bikere attılar diğerleri abartı olmuş

Üye
    Nihal Sert Avatarı

Gerçek Adı
    murat-can
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun

Nihal Sert

Merhaba.. benim 2-3derece trikusbit+1.derece mihrak kapak yetmez ligin var.. birden spap=3600 çıkıyor hafif derece purminel hipertansiyon var.. bey et doktorlarının bana verdiği puan=%10...

2-3derece trikusbit+1.derece mihrak kapak yetmez ligin var.. birden spap=3600 çıkıyor hafif derece purminel hipertansiyon var.. bey et doktorlarının bana verdiği puan=%10..

Üye
    kiyasettin Avatarı

Son Giriş
    20.09-2016
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    ıstanbul

kiyasettin

Bazen carpintim oluydu birde çok çabuk yorulduğumu hissediyordum,buna istinaden kardiyolojiye randevu aldım.Ekg,Eko,ya girdim
    Asandan Aortta genişleme (4.3cm)
    Aort yetersizliği 2.derece
    Mitral yetersizliği 2.derece
    Sol ventrikul Diastolik Disfonksiyonu Evre:1
    Sol ventrikul Sistolik fonksiyonu:Normal
    EF:%60
    EKG:Normal
    Ayrıca Hipertansiyonum tespit edildi doktor hipertansif bir ilaç yazdı,ve tansiyon cizelgesi verdi 2 hafta sonra gelmemi söyledi.
    Bu sonuclara göre Heyete basvurursam yüzde kaç oran alabilirim.Bilgisi ve tecrübesi olan arkadaslarimin yardım ve desteklerini bekliyorum

Üye
    Serrakerem Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    Izmir

Serrakerem

Selam arkadaslar benim bir sorum olacak heyete girdim kardiyoloji doktoru mvp min my ef %60yazdi bu nedir oran olarak ne olur yardimlarinizi bekliyorum

sarasota

@Serrakerem bu durumda size kardiolojiden oran gelmez sanırım

Üye
    Serrakerem Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    Izmir

Serrakerem

Arkadaslar selam benim sag kulagim dogustan sagir fizik tedavi servikal disk hernisi iki seviyeli yazdi talesemi tasiuiicidiyim sol ayak bilegimde kikirdak kaybi var oranim ne olur

Üye
    Boarboarr Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    01.10-2016
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

Boarboarr

Selam arkadaşlar herkese geçmiş olsun bende kalp ve hipertansiyondan ½ 44 aldım. Raporu ankaraya gönderdim bugün aradım şu anda kurulda olduğunu söylediler ay sonuna doğru neticelenir dediler ne derece doğrudur bilemiyorum.

Hepinize şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Suskun Mutsuz Umutlu

Allah'tan bütün kalp damar hastalıkları hastalarına ve tüm hastalara acil şifalar dilerim. gerçekten zor kalp damar hastası olmak bizi en iyi biz anlarız . durum kötüleştikçe rapor oranı artıyor fakat sağlık olmadıktan sonra isterse %100 rapor olsun işe yaramaz. ama maddi olarak işimize yarıosa gene iyi rapor. ama dediğim gibi inşAllah iyileşiriz ve sağlığımızı kazanırız.

Üye
    Boarboarr Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    01.10-2016
    Saat
    21:04
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli

Boarboarr

Hepinize teşekkürler...
    Konu Boarboarr tarafından değiştirilmiştir (25.04-2016 Saat 13:30 ).

Üye
    hakanoncul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Öncül
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    balıkesir

hakanoncul

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Boarboarr aradığında cevap yeterli gelmedi mi ??

Ben aradığımda adımı bile bulamadılar,70 gün sonra çıktı geldi.Raporun sürekli mi?Kronik hastalık sürekli ise vergi indiriminde büyük ihtimal sürekli gelir.Burada kimse kurulda olmadığı için kesin cevap veremez sadece başından geçenleri söyleyebilirler ve bunlarda defalarca yazıldı.Vergi indirimi olarak forumu arattır.

Sayfa 22 / 29 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon