Sayfa 16 / 29 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon
Toplam 421 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

büyüğüm

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    PULMONER HİPERTANSİYON TANISIYLA OLAN HASTALAR İÇİN Asemptomatik; Fizik muayene ve EKO veya sağ kateter ile Pulmoner arter sistolik basıncı (PASB) 30-40 mmHg saptanan ve Pulmoner Hipertansiyon tanısı konmuş hastalar 10 BURADAN ALAMAZMIYIM ACABA

sarasota

evet zaten 10 puan alıyorsunuz işte ama iki tansiyondan 2 oran birden verilmez

büyüğüm

Teşekkürler yapacak birşey yok başvuru yapıp deneyecez anlaşılan

sarasota

evet başka çare yok biz burda sadece bildiğimiz kadarıyla cvp veriyoruz her ne kadar tahminlerimiz üç aşağı beş yukaru tutsada sonuçte oranları verenler dr lardır bu bakımdan mutlaka gidip rapor müracatınızı yapınız

sarasota

sonucu burada yazarsanız seviniriz @büyüğüm

bursakonya

merhabalar,

Benimde bir sorum olacak raporlara bakma fırsatım falan olmadı babam yaklaşık 8-9 sene once bypass ameliyatı olduğu içeriğini bilmiyorum.
    Şeker tansiyon hastası aynı zamanda birde şah damarında tıkanıklık var yürürken problem yaşıyor özel hastanede bypass olmuştu yakın bir zamanda kontrol ben götürdüm doktora raporu sordum alabilirsiniz dediler bu bilgiler doğrultusunda % ne kadar olur kalp yetmezligide var

sarasota

kalpten verilecek oran geçirilen ameliytata göre değilde kalbin durumuna göre verilir o bakımdan bişe diyemicem şeker tip1 mi tip2 mi oda değişir tansiyondan 10 alabilirsiniz

bursakonya

teşşekkür ederim bilgiler için ben en iyisi raporlara göz atıp o şekilde tekrardan sorayım

sarasota

evet daha iyi olur

45 yaş

Merhabalar,
    2011 yılında miyokard enfarktüs . sağ koroner arter distal bölge %95 darlık vardı stent uygulandı,sol anterior inen arter %95 darlık vardı stent uygulandı, mid bölgede %40 darlık, ayrıca sol dönen arterde %40-50 darlık var. epikrizde yazmıyor ama %66 EF oranım varmış. yine epikriz raporumda esansel (primer)hipertansiyon yazıyor ( delix ilaç kullanıyorum)hiperlipidemi de yazmakta
    Ayrıca hipotroidim var. İlaç kullanıyorum. özür oranım ne olabilir?
    saygılar

Üye
    cumali54 Avatarı

Gerçek Adı
    ugur cumalı
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    08:43
    Yaşadığı Yer
    sakarya

cumali54

rahat % 40 ALIRSINIZ VE GÜN SAYINIZ 3600 GEÇİKSE ENGELLİ EMEKLİ VEYA MALÜLEN EMEKLİ OLURSUNUZ

45 yaş

Sn.Cumali,
    yarın doktor muayenelerine başlıyorum,
    ayrıca beta talassemi taşıyıcılığı ve halk arasında tenisçi dirseği olarak bilinen hastalığım mevcut.
    eğer rapor oranı tutmazsa raporlu karpal tünel sendromu hastalığımda var. onunuda ekleyerek tekrar başvuracağım. eğer başka hastalık ve ağırlaşma yoksa tekrar rapora başvuramazsınız demişlerdi. bu yüzden bir hastalığımı ( karpal tünel ) daha sonrası için bekletiyorum
    sgk 5016 günüm var ve 1993 girişliyim. günüm tutmakta. engelli olarak emekli olmak için başvuru yapacağım.öncelikle vergi indirimi başvurusu yapacağım.
    herkese geçmiş olsun ve umarım herkes bu platformdan benim kadar yararlanır. herkesin emeğine sağlık.çok başarılı bir site

Üye
    k.ergun Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    08.08-2016
    Saat
    23:59
    Yaşadığı Yer
    Gebze

k.ergun

45 yaş; sen cumaliye bakma sanırım uyduruyor. Siz rapor müracaatınızı yapın. Diğer hastalıklarını ve oranlarını bilemem ama kalp için yüksek oran alamayacağınızı tahmin ediyorum yazdıklarınıza göre. Doğrusunu doktor bilir. Siz yapılmış bütün tetkikleri raporları falan yanınızda götürün.

45 yaş

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    k.ergun,
    anlattıklarım ışığında sizce kalp için ne oran alabilirim

Sayfa 16 / 29 İlkİlk ... 612131415161718192026 ... SonSon