Sayfa 12 / 29 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon
Toplam 426 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

sarasota

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    30 yada 50 olabilir ama tamamen sizin durumunuza bağlı

sarasota

öncelikle geçmiş olsun diyorum malulen emekli olabilmeniz için evet % 72 geçerli fakat öncelikle gününüzü 1800 güne tamamlamanız gerekir daha sonrada sgkdan sevk alman gerekir elinizdeki rapor malullük tespitinde geçerli değildir sgk kendi bünyesi içinde karar veriyor eğer % 60 derse malül olduğunuza karar veriyor

sevgi.yilmaz11

Peki sizce ben durumu için yüzde kac gibi is gormezlik raporu verilir? Once günümü ödeyip daha sonra belli olacagi için en azından tahmini bir şeyler bulmaya çalışıyorum ödeyip de emekli olmazsam zor durumda kalmamak icin

sarasota

şimdi bu durumda ne söylesek boş sgk nın işi belli olmuyor yani sizin durumunuzda olanlara bir bakıyorsunuz veriyor bi bakıyorsunuz vermiyor bu bakımdan evet yada hayır diyemeyiz

Üye
    hakanmemik Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    14.10-2016
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    izmir

hakanmemik

Merhaba çok geçmiş olsun ayni işlemi ben oldum ve aort damarla birlikte kapak eklendi tansiyonla birlikte 55 aldım.

Polat34

Kalp hastası olupta ilk defa sevineni gördüm @apprentice

Keşke sağlıklı olsam,hayat kalp hastaları için daha zor ve daha kısa biliyorsun değil mi?

Üye
    apprentice Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara

apprentice

Hasta olmayı hiç kimse istemez. Ama hasta oluncada hayata mı küsecen @Polat34 Arkadaş emekli olmuş o yüzden onun adına sevindim.
    Önce yazmadan önce üstteki yorumları oku ondan sonra yorum yap.

Üye
    S&S Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ

S&S

@berdush48

CRT-D pil markası nedir, hangi modda çalıştırılıyor, pil sonrası hayatınızda ne gibi değişikler oldu.

Polat34

@apprentice okumadığım birşeye yorum yapmak gibi bir huyum yok,kurduğun cümleyi tekrar oku bence
    hayata küs diyende yok zaten anlamsız sevinç cümleni ben anlayamadım.

Üye
    apprentice Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

apprentice

Zahmet edip 2 yukarıdaki yoruma baksaydın ben yazdıktan sonra o anlamsız sevinç cümlemi anlayabilirdin. @Polat34

Ben arkadaşın emekli olmasına sevindim.

Bunda anlaşılmaz bir durum yok.

Üye
    gulayonur1 Avatarı

Son Giriş
    10.09-2015
    Saat
    14:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul

gulayonur1

arkadaşlar babam eylul ayında kalp krızı gecırdı once 1 stent takıldı 1 ay sonra 2. yan damar stentı takıldı. sımdı calısması cok guc oluyor ınsaat kalfası babam . 55 yasında
    neyse sıgortadan sevk ıle hastaneye gıttı %30 rapor vermısler sagolsun arkadaslar uyardı ayrıca cıkan rapor vergı ındırım raporu oldugu ııcın sıgorta kabul etmedı rapor ıptal edıldı bugun ayın 3 tekrar heyete gırecek hıper tansıyon raporuda var ama kolesterol ıcın uyokmus raporu ama kolesterol ılacıda kullanıyor ve dıyet beslenıyor.
    bu durumda ne yapabılırız
    3300 gunu var 14 senedır sıgortalı cok zorlanıyor allah gostermesın bısey olacak en aızndan uc bes kurus emeklı maası baglansa bız destek olacagız ama bu sekılde (2 kardesız) evlıyız cocuklarımız var bızde cok zor durumda kalıuyoruz. aksam yatagımıza yattıgımızda sureklı babamın durumumun ne olacagını dusunuyoruz
    soylemek ıstedıgınız bısey varsa lutfen bızımle paylasırmısınız
    ayın 3 salı gunu
    @apprentice
    ayın 3 salı günü

Üye
    apprentice Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

apprentice

Gülay hanım şimde EF durumu belirleyici oluyor kalpten rapor alınmak istendiğinde Amcanın EF si kaç eğer düşükse zaten emekli olabilir şartları yerne getirmiş. (Malulen emeklilik 3600 gün 1800 gün pirim günü)
    Bence hakem hastaneye gidip tekrar rapor almayı denesin eğer malulen emekli olamasa bile yüzde 40 ın üzerinde rapor alırsa yine emekli olabilir.

Üye
    gulayonur1 Avatarı

Son Giriş
    10.09-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

gulayonur1

@Polat34
    şimdi baktımda bizdede hiper tansiyon b grubu
    hiperlipidemi c grubu olarak raporda var
    @apprentice
    Yani inşallah rapor iptal edildi yeniden hastanede heyete girecek
    Ef kaç hiç bilmiyorumki elindeki raporda sadece kalpten %30 rapor alınmıstır fılan gıbı bısey yazıyor herhangı bır sonuc yok acıkcası babamda hıc anlamıyor anlamadııgı ıcınde sormamıs ama o hastanede calısan kbb kuzenım var onu arayıp kardıloyolıjıden ogrenebılır sanırım ef kac cıktıgını ,
    of cok sıkıntılı ısler acıkcası tansıyon ve kolesterolu ogrenmesek belkıde yuzde%30 ıle kalacagız :Shemen arayayım

Üye
    apprentice Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

apprentice

Şimdi hastaneye sevk edecekler ya EKOya girecek. zaten herşey EKOda çıkıyor. EF dediğimiz olayda orda ortaya çıkar. Bu yüzde otuzun üstüne bir kaç hastalık daha eklenirse yüzde 40a tamamlanırsa vergi indirimiyle emekli olabilir.

Üye
    gulayonur1 Avatarı

Son Giriş
    10.09-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

gulayonur1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar birde ben resim nasıl ekleyebiliyorum gördüğümü paylaşmak istiyorum yani babamın kagıtlarından hanı yanlıs anlıyor olmayayım.
    @apprentice
    Ay allahım ınsallah yarabbım
    peki tansıyon ve kolesterol raporunuda yanına alsınmı babam sizce? bakarlarmı tenezzul edıp? cunku babam hıc bısey sormadılar bende soylemedım dedı

Sayfa 12 / 29 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon