Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 48 mesajın 46-48 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Delete Avatarı

Son Giriş
    27.08-2015
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir böbreğim iflas ettiği için alındı tek böbrekliyim kreatinin 1,96 ve protein kaçağı mevcut rapor yüzdem kaç olur sizce yardımlarınızı bekliyorum

Üye
    Nurten76 Avatarı

Gerçek Adı
    nurten
    Son Giriş
    18.10-2015
    Saat
    11:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum.Anladığım kadarıyla tek böreğin oranı %10.Ben 2005 de geçirdiğim bir trafik kazası sonrası sol böbreğimi ve dalağımı kaybettim.o zamandan beri de psikiyatrik tedavi görüyorum.travma sonrası stres bozukluğundan dolayı.halen ilaç kullanmaktayım.toplamda yüzde kaç oran alabilirim?

Üye
    Fatihbozacı Avatarı

Son Giriş
    24.12-2016
    Saat
    02:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar bu gün englelli raporu alımı için ümraniye eğitim araştırma hastahanesi sağlık kuruluna başvuruda bulundum.4 senedir crohn hastasıyım doğuştan tek böbrekliyim ve yine doğuştan kalp kapakçığım da hafif bir çökme söz konusu ilerisi için ameliyat olmam gereken bir durum.Yanı sıra chron tedavisi süresin de ince bağırsağım dan 30 cm alındı.bu durum da alacağım heyetin vereceği rapor oranı sizce % kaç olur.ilginiz için şimdiden teşekkürler

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234