+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Sağ el sol elden daha yüksek rapor alıyormuş..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

OnurcanG Sağ el sol elden daha yüksek rapor alıyormuş..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    merhaba yeni listeye baktım ama anlıyamadım ve bir kaç tane sorum olacak sağ kolumda haraket kısıtlılığı var sinir kopması yüzünden ve kısa ve ufak gösteriyor tahminen kaç oranında rapor alırım

birde sağ Kol sol koldan daha yüksek rapor alıyor diyorlar doğrumu bu bilgi acaba

MESTAN

Ortopedik raporlarda(vergi indirim belgesi için) sağ sol ayrımı olmadığını kendi rapor tecrübemde gördüm bilakis doktora bu konuyu özellikle sordum ve böyle bir fark olmadığını belirti fakat bencede bir fark olmalı sağ elini kullanan kişi kullandığı elde problem yaşıyosa daha fazla dezavantajlı konuma düşüyo bide enönemlisi
    sol eli kullanma mecburiyetinde kalmanında toplum nezdinde kişiye dezavantaj getirdiğini sanırım hepimiz görüyoruz.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

ergün

iş kazası ve meslek hastalığı kapsamında kişinin özellilkle kullandığı kolu(ki bu genellikle sağ koldur),meslekten kazanma gücü kaybı tespitinde etkendir.

aydınlı

benimde aynı kardeş sağ kol kopup tekrar dikildi ama işgörmesi çok kısıtlı.oran kaç olabilir acaba.senn kaçtı kardeş.

OturanBoğa

İş kazası söz konusuysa kişinin kullandığı uzuvda sakatlık oluşması daha yüksek oran sağlar.

Ama sıradan sakatlık oranı tespitinde sağ-sol ayrımı bulunmuyor.

Hangi oranda rapor alabileceğinizi bilemiyorum.

neoplis

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben iş kazası geçirdim. sag el parmaklarımdan 2 si koptu. bana %27 oranın da rapor verdiler.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye