Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

hazanyeli Boyun fıtığında özürlülük oranı nedir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    boyun fıtığında özürlülük durumu nedir acabacetvele baktım bulamadım... teşekkürler

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

SRK

Valla benim sakatlık oranı cetveli'ni incelediğim kadarıyla sana söyliyeceğim %0 yani öyle bir şeye verilmiyor diye biliyorum ama sitede daha çok tecrübeli arkadaşlarımız var sana yardımcı olurlar sanırım...

Üye
    hakanaca Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan CANTÜRK
    Son Giriş
    26.07-2015
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    Bursa

hakanaca

boynuna dkkat et sağlık bakanlığı dikkat etmesede normalde çok önemli beyine yakın ve çok ciddi bir durum ama devlet için ciddi şeyler vız geliyor

hazanyeli Boyun fıtığının özür cetvelindeki oranı nedir?

Vergi indirimi için rapor almak için hastaneye başvurdum
    diabet 2 %20
    talesemi taşıyıcısından%10
    bel fıtığı için%5 aldım....

15 gün öncede mr çektirdim boyun fıtığı çıktı iki tarafta fıtık oluşmuş bunun özür derecesi varmı cetvelde inceledim bulamadım..

yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

faruk34

Boyun ve bel fıtığının tedavisi olduğundan aldığınız rapor gecici olur, sürekli olmaz.Vergi indiriminde faydalı olmaz dolasıyla.Diabet yüzdeniz gecerlidir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ve, boyun fıtığında önemli olan fıtığın sizde yol açtığı kısıtlılıktır. Bunu değerlendirir doktor...