Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 5 1 2 3 4 5 SonSon
Toplam 64 mesajın 1-15 arasındakiler
Bir gözün hiç görmemesine yüzde kaç oranında rapor veriliyor?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

perwer Bir gözün hiç görmemesine yüzde kaç oranında rapor veriliyor?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar sağ güzün tamamen iflasetmesi yani hiçgürmüyor olması yüde kaç rapor alınır bu konudaki bilgisi olan arkadaşların bilgilendirmerini rica olunur.
    Teşekkürler

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

perwer

merhaba oturanboğa bugün baya masraflı oldum ama sanada soracam( hebatip.b.)hastalığı nın rapor yüzdeliğini artırırmı etkisivarmı yazarsan sevinirim tşk ler.

OturanBoğa

Hepatit B etkiler sanırım. Ama hangi oranda olur onu bilemiyorum.
    Şu cetvele göre oranlar belirlenir: Cetvel
    Göz ve Hepatit için ayrı ayrı belirlenen oranlar Balthazard Formülü'ne göre hesaplanır (bkz: madde 11)
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

perwer

tşk ler oturanboğa şansımızı deniyecez bakalım

metinisa

rp li levent yanlış oran verdiniz. Bu oran eski kanuna ait şu anda tek gözü görmeyene %24 veriliyor. Hatta bazı doktorlar bir göz tam görüyor ise bu oranı %18'e kadar düşürüyorlar. %24 oranı bir göz hiç görmez diğeri %80 sağlam olursa veriliyor. Bu oranların derhal düzeltilmesi gerekir. Bu konuda ilgili birimlere topluca yazılar yazıp sesimizi duyurmamız acilen gerekir. Aksi taktirde yeni çıkacak sosyal güvenlik yasasından gözünden özürlü olanlar mağdur olacak.

perwer

slm metinisa peki senin bu konudaki bilgini rica etsem yani hebatit(b) bir güzün gürmeme nedeniyle rapor oranını etkilermi etkiliyorsa nekadar etkiler

kdali

Benim sol gözümde %90dan fazla görme kaybı var onun icin %30 özürlü raporu aldım tek gözü görmeyenler icin bu oran daha cok olacaktır

guzgulleri

benim de sol gözüm hiç görmüyor ayrıca çift taraflı doğuştan kalça çıkığıyım geçen yıl sürücü belgesi almak için bir kaç kere rapor almak için hastanelere gittim her hastane ayrı ayrı rapor veriyor biri % 49 verirken diğeri aynı özür oranlarına % 36 verebiliyor anlaşılır gibi değil üstelik aynı yıl içinde

Üye
    Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    22.08-2013
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    Tunceli/Merkez

veys62

benimde bir gözüm tamaman görmüyor diğeri 0.6 görüyor raporum % kaç olur acaba bilen varmı

mutsuzyarın

Benim sol gözüm alındı sol gözden sadece verdiler sağ gözden ise 0.50 görmüyor diye toplam %24 verdiler ona göre hesaplayın

sümer33 göz

selam merhaba arkadaşlar ben sitenize yeni üye oldum benim bir problemim var beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim
    ben 22 yaşında harita kadastro meslek yüksek okulunda okuyorum tek bir sınavım kaldı onuda verip mezun olcam ancak ben yaklaşık 17 yıl önce bir kaza sonucu sol gözümü kaybettim sağ gözüm oldukça sağlıklı bu güne kadar hiç bir şekilde rapor almayı düşünmedim ancak şimdi kpss girceğim için mecburen durum bildirir raporu almak zorundayım üni hastanesine dilekçeyle müracat ettim kontroldan geçtim sağlıklı olan gözümün anjiosunu çektiler çok sağlıklı olduğunu söylediler yarın heyete gircem yüzdelik oranı olarak bana hangi oranda rapor verilebilir beni aydınlatırsanız çok sevinirim bu benim için çok önemli şimdiden ilğinize tşkr ederim

adnaneren1977 tek gözü görmeyenlere

arkadaşlar tek gözü görmeyenlere verilen oran %20dir.ben aldim oyüzden.eski raporum ankara hastanesi heyet raporum ise %43.ama onu kabul etmiyolar.gitmedigim hastane kalmadı.4kere başvurdum ama sonuç sıfır.ankara hastanesi1995yıl %43 ankara hastanesi2006-2007-2008 %20verdiler.gelirler dairesinde çalisan bayan bile yeter artık gitme vermezler diyo.tablo belli diyor.aynı zamanda 35ytl aldılar.skr için

hayatagülümse tek gözle aldıgım rapor

merhaba arkadaşlar ben de bu siteye yeni üye oldum.ve benimde sol gözüm hiç görmüyor bunun için günlerdr ugraşıp rapor aldım bugün ve tek göz için verdikleri özürlü raporum 0/ 20 bilginiz olsun istedim..saygılarımla

Eshat

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar her iki gözü 10/1 gören %59 Heriki gözü 10/2 gören kişini alacağı rapor oranı %35 tir tek gözü görmeyen ise %24 hiç görmeyen ise %85 oranında Yeni Yönetmeliğe göre rapor alıyor..
    Gözde rapor oranlarını çok fazla düşürdüler

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 5 1 2 3 4 5 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye