+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Özürlü raporu almanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Sivasli Özürlü raporu almanın avantajları ve dezavantajları nelerdir?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    merhaba arkadaşlar.
    doğuşdan bacağımda kısalık vardı.su an 21 yasındayım ve geçirdiğim ameliyatlar sayesinde artık kısalık kalmadı.ancak aksaklık devam ediyor çok belli edici olmasada.ben şimdi özürlü raporu alarak büyük firmaların o kontenjanından işe girmek istiyorum.bu şekilde daha kolay iş bulabilirim diye özürlü raporu cıkartmayı düşünüyorum.ama sadece bunun için.yararları zararları ile bu raporun getirisi götürüsü nedir sizlere sormak istedim.

femmy

ayağı,kolu olmayana vermiyolar yeni düzenlemeye göre aksaklığa hiç vermezler arkadaşım

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

tuvaergun

femmy;

bu nasil bi düzenleme nasıl bi adalet o zaman anlamıyorum benım kolum yok die istedım okulu okuyamadım zamanında müdür okula almadı yerı geldi kaç defa zor durumlara dustum bir sürü sey bide böle yeni duzenleme diye bi rapor felan da çok görüyorlarsa yorumsuz ya :s

femmy

maalesef böyle arkadaşım bir çok arkadaşımız zor durumda

Sivasli

avantajlarının dışında dezavantajı varmıdır peki kardeşim ?

ben bu salı günü muayene gidicem alıp alamıcağıma dair bakalım ne sonuc cıkıcak..
    haklısın kardeş dezavantajı olsa sağlam adam almaya uğraşmaz.

merhaba yeniden arkadaşlar.
    P oranında özürlü raporumu aldım.
    kimliği nasıl ve nereden cıkartıcam bilgilendirirseniz sevinirim.

özçiçek

hayırlı olsun,kimlik için il sosyal hizmetler müdürlüğüne başvuracaksın.raporun aslı, 1foto,kimlik fotokopisi

Sivasli

Adres:Prof Kazım İsmail Gürkan Caddesi No: 8 Cağaloğlu-Eminönü-Fatih / İSTANBUL

ben kartalda oturuyorum istanbul anadolu yakasında il sosyal hizmetler binası yok mu acaba ?

OturanBoğa

Başvuru Yeri:
    İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Bahçelievler Ek Hizmet Binası
    Tel: 0212 442 13 79 - 0212 442 15 32 - 0212 442 31 62
    Adres: Eski Londra Asfaltı Siyavuşpaşa Durağı Çocuk Sitesi / Bahçelievler
    Başvuru Şekli: İlgili kişi şahsen başvurmak zorundadır. Şahsen yapılmayan bir başvuru ilgili şahsın vereceği noter tasdikli vekaletname ile mümkündür.

Gerekli Belgeler:
    1) Özürlü Raporunun Hastaneden veya Noterden Onaylı 1 Adet Örneği
    2) Engellinin 1 Adet Kimlik Fotokopisi
    3) 1 Adet Fotoğraf
    4) Müracaat eden kişinin kimlik fotokopisi

fatmaaytek

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    raporu hangı hastaneden aldınız

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye