Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akd Avatarı

Gerçek Adı
    sertan kaya
    Son Giriş
    19.04-2013
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    MERSİN\Davultepe

akd Balthazar mağdurları buraya

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Arkadaşlar BALTAZAR sistemi mağduru olupta dile getirmek isteyenler yazılarını ve şikayetlerinizi yazın.

bu yorumlarınızı sistemi dayatanlara gönderelim.

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

E®KAN

2009 Nisanda Kırklareli Devlet Hastanesinden %45 rapor aldım, vergi indirimi için Ankara'ya gitti ve %19 olarak geri döndü.

2010 Nisanda tekrar denedim, hiçbir değişiklik yokken aynı sayın doktorlar %43 verdiler. Ankara'dan %29 olarak döndü.

düz mantık yürütürsek 45 giden 19 geliyor.
    43 gidenin daha düşük gelmesi gerekirken 29 olarak dönüyor.

Herneyse Ankara'daki rapor oranlarını düşüren bu 6 kişi ahirette bu kadar kişinin ahını alıyorlar ya, bilmiyorum inançları var mı ama iki elim yakalarında olacak.hakkımı asla helal etmiyorum.
    Ali Babacan'a da hakkımı helal etmiyorum. AB'nin standartları işlerine gelince konuşurlar ama işlerine gelmeyen engellilerle ilgili Türkçe ye çevirttirmesi gereken kısmın çevirisini yaptırtmaz.

Bu konuda çok kızgın ve sinirliyim. İtiraz ettim ve Ankara'dan gelecek cevabı bekliyorum.

Üye
    akd Avatarı

Gerçek Adı
    sertan kaya
    Son Giriş
    19.04-2013
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    MERSİN\Davultepe

akd

tatmin edici bir cevap gelir umarım (ahiret olayını aşmışlar)

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

E®KAN

Balthazard Mağdurları - Engelliler.Biz Platformu

balthazard mağdurlarını grubumuza bekleriz!

serdar293

problem balthazad formulu değil ki problem ankaranın düşürmesi

Erol_2_Angel
    Misafir Üye
    Erol_2_Angel Avatarı

Erol_2_Angel

Benim oranım habire yükseliyor 16 sene oldu kaza geçireli 1 gram ne ilerleme ne gerileme var. Bu kaçıncı raporum hatırlamıyorum ama en az 10 tane olmuştur. Ota boka rapor istiyor bu deliler. Paraplejyim seviyem T-12 ilk raporum % 80 di. 5 yıl sonra tıbbi malzeme almak için yeniden aldım bu sefer % 84 oldu. En son vergi indiriminden faydalanmak için gittim 3 ay önce % 90 verdiler ))) Bunlar çıldırmış olmalı herkesinki düşüyo benim habire yükseliyo. Bir faydasını da görmedim ya

serdar293

ankaranın neye dayanıp oran düşürdüğü sorgulanmalı

Üye
    öyküekin Avatarı

Gerçek Adı
    Öyküekin
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    :)

öyküekin

bence doğru dürüst incelemiyorlardır...keyfi bir uygulama içindeler...hadi bakalım umarım iyi sonuçlar çıkar forumdan...

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

E®KAN

Arkadaşlar Ankara nın düşürmesinin sebebi ekonomik yönden yaptırımlarını karşılayamamasıdır. Ama başbakan trilyonluk uçak alır da engellilerin vergi indirimlerine, üç aylıklarına el uzatırlar. Maliye Bakanlığının baskısıyla yasal olmayan yollarla oranlarımız düşürülmektedir. İtiraz edenler haakını geri alır, etmeyenler ise kalır. Yani kısacası YERSEN !!!

Z RAPORU ENGELLİLER 2 video izle, Z RAPORU ENGELLİLER 2 klip izle, Z RAPORU ENGELLİLER 2 mp3 indir, | emilerika.com

Üye
    özqür Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    18.04-2012
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

özqür

Benim %44 lük raporum %30 olarak geri dondu bu sene içinde itirazda bulundum başka hastalıgınız varsa ekleyın tekrar gönderin inceleyelim die cvp verdiler..(

serdar293

ankarasqakatlık oran cetveli belirleyipte düşürüürse burda kanuna aykırılık söz konusu

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

E®KAN

Her şerrin içinde bir hayır varmış demekki

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

E®KAN

avcıkomando kardeşim, hastanedeki doktorlar zaten balthazard cetveline göre oranı veriyorlar, ama Ankaradaki 6 tane muhterem insan tekrar yorumlayıp cetvele yeniden uyduruyorlar,
    yahu görünwn köy kılavuz istemez açık açık vermek istemiyorlar işte. Bu arada o 6 muhterem kişiyi anmışken bir kez daha öptüm yanaklarından...

serdar293

E®KAN;

evet olay bu şekliyle işliyor arkadaşım balthazard ile hesaplanıpta58 olarak ankaraya giden raporu 36 olarak dönmüş

Üye
    nejla saglam Avatarı

Gerçek Adı
    nejla saglam
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    merzifon

nejla saglam

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    ben de bu baltazar sacmalıgından muztarıp olanlardanım. yüzde 52 gıden raporum yuzde 36 olarak gerı dondu. aynı işi yapan doktorların bırbırlerıne ıtımatı yok sanırım. itiraz ettım bakalım ne olacak

Sayfa 1 / 2 12 SonSon