+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
2022 aylığı için Ankara Numune Hastanesi'nden rapor alan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

deniz1 2022 aylığı için Ankara Numune Hastanesi'nden rapor alan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    merhaba aranıza yeni katıldım. Fakat siteyi çoktandır takip etmekteyim benim sormak istediğim birkaç sorum olacak Cevap verirseniz sevinirim.

Benim kardeşim kas hastası. 2022 için başvurduğumuz hastahane bizi Ankara Numune hastahanesine sevk etti. Bu hastahaneden rapor alan var mı? Kaç günde alabiliriz
    Sevk edilen evrakın geçerlilik süresi var mı?
    Cevaplarınız için teşekkürler.

Üye
    Gerçek Adı
    HAYDAR
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ETİMESGUT

seaman83

arkadaşım ben psikiyatriden rapor aldım bu hastaneden örneğin pazartesi muayene olup evrakı sağlık kuruluna teslim edersin en geç çarşamba perşembe alırsın sağlık kurulundan raporu; sevk evrakının tam olarak geçerli bir süersi var mı bilmiyorum ama her resmi evrak gibi en geç 1 senede bitmeli diye biliyorum..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

deniz1

cevabınız için teşekür ederim.sormak istediğim aynı gün heyete alıyorlar mı?

Üye
    Gerçek Adı
    HAYDAR
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ETİMESGUT

seaman83

ilk hastaneye gittiğiniz gün hemen muayene olup belgeleri sağlık kuruluna veriyorsunuz; yetişirse muhtemelen o gün, yetişmezse rapor dağıtım günleri olan en geç 2 - 3 gün sonrasında öğleden sonra raporunuzu alıyorsunuz

Üye
    Gerçek Adı
    HAYDAR
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/ETİMESGUT

seaman83

rica edrim sorun değil kolay gelsin..

PRENSES

Ben daha on beş gün önce 2022 için değil ama, Numune hastanesinden rapor aldım. Sabah gittim, öğleden önce muayeneyi bitirdim. Öğleden sonrada heyete girdim. Raporuda ertesin gün verdiler. Yani aynı gün muayene ve heyet olabiliyor.

kunta

yalnız sabah erkenden orada olun 06:30 gibi orada olun listeye isminizi yazın 07:30 da gelen mübaşir hazır dilekçe dagıtıyor ilk 100 den sonrasına dilekçe vermiyor sabah erken gidip listeye adınızı yazın yoksa boşuna gitmiş oluyorsunuz ertesi gün tekrar git ayrıca yanınızda mutlaka vesikalık resim götürün hazır vesakalıkçıya soyulmayın

Üye
    Gerçek Adı
    Zehra Çobanbaş
    Son Giriş
    25.09-2012
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara

zehraa

Ben en son 2009 yılında rapor aldım ve bugüne kadar Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinden engelim için 3 kez rapor almıştım. Her gittiğimde 3. gün raporu aldım üç günlük süreçten sonra rapor elime ulaştı. İlk gün poliklinikte muayene oluyorum, aynı gün içinde röntgen vs alınıyor ve bunun sonuçları öğleden sonra çıktığı için ertesi gün kurul heyeti görüyor, son gün yani üçüncü günde raporu öğleden sonra alıyorum. Bilginize.

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Bilgi için teşekkürler Zehra hanım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye