Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Diabet nedeniyle nöbet tutamaz raporu almak için ne yapmalıyım?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

httekin Diabet nedeniyle nöbet tutamaz raporu almak için ne yapmalıyım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    arkadaşlar 22 yıldan beri diabettim. daha önceden nöbet tutamaz raporu aldım fakat 2 yıl yazmışlar aradan zaman geçtikten sonrada üniversitede çalışan doktorum bana heyet raporu verdi ve 5 doktor imzasıyla raporu hastaneye verdim.
    2 yıl geçti yeni başhekim geldi tüm raporları iptal ettim herkes nöbet tutacak dediler.
    şimdi ben ne yapmalıyım karar veremedim. beni hakem hastaneye mi göndersinler diye mi dilekçe verecegim yoksa raporlarımı hakem hastaneye mi gönderecekler bunu tam bilen var mı

acil yardım istiyorum şimdiden teşekkürler

OturanBoğa

Raporun süresi geçtiyse rapor bir işe yaramaz. Raporu aldığınız hastaneye yeni bir rapor için başvurmanız gerek. Elinizdeki sreli raporu göstermeniz yeniğ rapor alırken faydalı olur mutlaka...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

httekin

raporda bir süre yazmıyor fakat universite hastanesinden almıştım 2 yılı geçti şimdi akıllarına geldi hakem hastaneye göndermek.daha önce ki raporum hakem hast. ve 2 yıl süreliydi.bu rapor universite hastanesi ve süre olmadıgı için idare yüklendi sanırım hakem hastaneye gönderecekler.sizce hakem hastaneler böyle raporlar için nasıl karar veriyorlar benim raporum endokrin bölümünden 5 imzalı heyet raporu. ret kararı gelirse ne yapmalıyım? ilginiz için teşekkürler

OturanBoğa

Raporunuz sakatlık oranı cetveli'ne uygun olarak alınmışsa yeni raporda da bir sorun olmaz diye umabiliriz.
    Kaldı ki aslında ilgili yönetmeliğe göre Sürekli ibareli raporla elde etmiş olduğunuz hakkınız elinizde alınamaz. Bu anlamda yeni rapor talep edilmesine itiraz da edebilirsiniz:

Kazanılmış haklar
    GEÇİCİ MADDE 1 –
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

httekin

teşekkürler bugun başhekim dilekçemi il saglık müdürlügüne oradanda hakem hastaneye sevk edilecekmiş. çıkan sonucu burda yazarak çözüm arayışlarına devam edecegim.umarım pozitif bir karar çıkar

httekin diyebetle ugraş dur

1 hafta dan beri saglık kurulunda ugraşıyorum.yüzde otuz muzfiyet verdiler bu ne anlama geliyor.ben sadece gece nöbet hizmetinden muaf tutulmak için eski raporumla başvurmuştum.
    3 doktorla görüştüm üçü de gece nöbet sakıncalı ama biz böyle yazamayız yüzde otuz muafiyet yazarız dediler.
    ayrıca günde 6 ögün ve insilin kullanımında ve aktivitesinde degişiklik olmaması şartları saglanmalı dediler.

bakalım iki kere saglıkkurulundan eski rapora cevap yazmamışlar diye gönderdikleri raporda en son yukardakiler yazıyordu ve ne çıkacak.ayrıca yüzde otuz ne anlam ifade eder bana bir hak kazandırırmı bilgi verirseniz sevinirim

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Oran yazmak ayrı bişey, yazsınlar, ama çalıştırılamayacğaı işler/koşullar konusunda da ibare eklemeleri konusunda ısrar edin

Başlığın Etiketleri

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye