+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Raporu yükseltmek için psikolojik rahatsızlıkların etkisi..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

tekdosthuu Raporu yükseltmek için psikolojik rahatsızlıkların etkisi..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    %39 raporum var (ankara %36 verdi) göz kulak ve sol bacakdan
    bunu yükseltmek için tekrar baş vurdum ve ek olarak da piskiyatri bölümüne gidiyorum ordan puan alabilir miyim
    hangi piskiyatrik hastalık puanı yüksektir

yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler
    cepten ararsanız daha detaylı anlatırım cep : 0543 599 2621

UTOPYA

Ne yani hile mi yapacaksınız??

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

murat30

yüzde 39 vermişler yüzde 1le kaybetsem bende hile yaparım bu doktorlarda çok cimriyaaaaa
    kusura bakma kardeşş derdine derman olamadım esprili yaklaştım
    işallah alırsın

FaCia

deli numarası yap ya bu devlet hastaneleri biseyden anlamıyorD ya ben 2006da rapor aldım 43 verdi. 2008de aldım bu seferde 56 verdi yakında 70 80 diye gidecek herhalde sadece sol el parmaklar yok yaw

tekdosthuu

numara yapmıyorum gerçekdende hapları kullanıyorum ama puanada ihtiyacım var ne alırım acaba hastanede falan yatırmasını isteyeceğim bilgisi olan yarsım ederse sevinirim

FaCia

deli damğası vurdur kendine!! kendını denize at mesela.

UTOPYA

İyi de hangi ilaçları kullanıyorsun?

Teşhis ne?

Brusk

bence yere bir böcek at ve ona yiyecekmiş gibi bak bu numara son dönem en popüler numara tutuyorda ben yaptım psikiyatri 36 verdi

tekdosthuu

ZEKİ bey kullandığım ilaçlar şunlar 1- paxil 2 - secita 3-vodelax 4-rileptid tehşis nedir bilmiyorum ilk doktora gittiğimde deprasyon demişti

emr-osm

valla benim tavsiyem özürlü ölçütü sınıflandırması kısmına bak ordan kendine birşeyler bul veya doktora git teşhisini öğren o konu üzerinde yoğuınlaş verirler

tekdosthuu

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    emr-osm sağolasın arkadaş zaten ona çalışıyorum bilgisi olan yardımcı olsun lütfen

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye