Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Yeni bir özürlü raporu almak istiyorum..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

dostadoğru Yeni bir özürlü raporu almak istiyorum..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    selam .a hayırlı akşamlar arkadaşlar

benim sorum ben 2000 yılında devlet hastanesinden alınmış raporum var ve ben tekrar rapor almak istiyorum. sebebi bu yıl alınması muhtemel engelli memurluk için
    sayın oturan boğa tek bir raporla bütün işlemlerin hallolması için bir dilekçe örneği vermiş birincisi ben bu dilekçe örneğinin aynısını çıktı yapıp doldursam olur mu
    ikincisi işkur sevkiyle mi gitmem gerek
    üçüncüsü benim 2005 yılında almış olduğum H sınıfı ehliyetim mevcut o ehliyette raporum gibi geçersiz mi sayılıyor sayılmıyorsa yeni rapor çıkartırken ehliyet alabilir ibaressinin işaretlenmesi gerekiyor mu
    bide otamatik vites araç kullanabir die bir seçeneğimiz mevcutmu

sevgilerle

vahiterhan

2000 yılında aldığın raporu günümüzde hiçbir yerde kullanamazsın .2006 yılı haziran ayından sonra alınan raporlar kabul görür.tek bir dilekçe ile tüm haklarını gösterir rapor alabilirsin tabikii.H sınıfı ehliyetine gelince kazanılmış haklar geri alınmaz .ehliyetin ömür boyu geçerli.yeni çıkaracağın raporda ehliyet seçeneğini isteme.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

dostadoğru

teşekkürler vahit ertan kazanılmış hak dediniz 2000 yılında alınan raporda kazanılmış hak değilmiydi bu hükümet raporu diskalifiye etti onuda edebilir die düşünmüştüm..
    oturan boğa abi sizde yardım etsenizz

OturanBoğa

1- Evet: Tüm hakların değerlendirildiği tek bir sağlık raporu almak için dilekçe
    2- Bir kurum sevkiyle giderseniz rapor için ücret talep edilmez ve kurumlar raporu daha kolay kabul eder
    3- Hayır, ehliyet için yeni bir değerlendirme yaptırmanıza gerek yok. Ehliyet ve araç için ayrıca/özel bir rapor almanızı öneririm.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

dostadoğru

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    teşekkür ederim sayın oturanboğa

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye